Євросоюз оштрафував TikTok на 345 мільйонів євро

СВІТ
16 вересня, 15:05
Євросоюз оштрафував TikTok на 345 мільйонів євро

Штраф було накладено за недостатній захист персональних даних дітей

За даними регулятора, у 2020 році TikTok встановив для акаунтів неповнолітніх загальнодоступне налаштування за замовчуванням, через що будь-який користувач соцмережі міг переглядати контент дітей та зв’язуватися з ними.

Платформу TikTok оштрафували на 345 мільйонів євро за порушення законів про конфіденційність щодо обробки персональних даних дітей у Європейському Союзі. Зараз це найбільший штраф, який соцмережа отримувала від регулюючих органів.

Про це повідомляє Reuters.

Уповноважений із захисту даних Ірландії заявив, що платформа порушила низку законів у період з 31 липня 2020 року по 31 грудня 2020 року. Так, за даними регулятора, TikTok встановив для профілів дітей віком 13–17 років загальнодоступне налаштування за замовчуванням. Через це будь-який користувач соцмережі міг переглядати контент неповнолітніх та зв’язуватися з ними.

Представник платформи заявив, що він не згоден зі звинуваченнями та розміром штрафу. Водночас регулятор дав TikTok три місяці на те, щоб привести обробку даних у повну відповідність до закону ЄС.


Нині діти починають користуватися інтернетом ще змалечку.

Тож ми закликаємо батьків подбати про те, щоб ваші діти знали про основні правила і про те, що в мережі нічого не може бути приватним на 100%.

Дітям потрібно роз’ясни, що таке особиста інформація, чому не можна її розголошувати. Також зроби перелік даних, які необхідно тримати у секреті, та поясни чому.

Крім того, нагадайте дітям, що вони мають попередити вас, коли хочуть щось оприлюднити для загального доступу.

Діти часто додають одне одного у різноманітні чати та групи. Тому варто провести бесіду на тему небезпеки спілкування з незнайомими людьми в інтернеті.

Читайте також:
Світ
Деякі інструменти зашифрованих програм та інші технології спостереження почали поширюватися за межі росії.
03 липня, 14:15
Світ
Офіційний запит на приєднання до Центру Україна подала ще 4 серпня 2021 року
16 травня, 16:55
Опінії
Надходження грошей до великих хакерів-вимагачів скорочується, а міжнародна співпраця зростає
27 лютого, 14:25
Світ
Один пілот повідомив своїх пасажирів, що за 29 років польотів він не стикався з загальнонаціональним збоєм в NOTAM
11 січня, 16:18
Війна
Як розпізнати, що ваш комп’ютер або смартфон зламали
22.06.2022, 14:45
Війна
Закликаємо українців бути обачними та у жодному випадку не відкривати електронні листи, надіслані невідомим вам користувачем!
08.03.2022, 18:46