Їдьте туди, де буде комфортно !

ПОЛІТИКА
10.08.2021, 17:15
Тарас Кремінь
Тарас Кремінь

Тарас Кремінь звернувся до тих, кого не влаштовує українська мова

Тарас Кремінь став на захист української мови, закликавши поважати "солов'їну". Тим, кого не влаштовує мовний закон та держава Україна, мовний омбудсмен порадив поїхати туди, де їм буде комфортно.

Тарас Кремінь наголошує, що загроза українській мові рівноцінна загрозі національній безпеці України.

За словами омбудсмена, мова – це не лише засіб спілкування, а й своєрідний код нашої нації. Тим, кого не влаштовує наявність Уповноваженого із захисту державної мови чи мовного закону, Кремінь порадив поїхати до інших країн.

Сформулюйте це все перед своєю відправкою в інші країни, де, на вашу думку, ви будете почуватися комфортно. Поважайте український народ, який століттями виборював своє право на незалежність і продовжує сьогодні боротися з окупантом на фронті на сході нашої країни,– зазначив Тарас Кремінь.
 

Натомість ті, хто мають українське громадянство, просто зобов'язані поважати та виконувати Конституцію України та її закони.


 

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Чи справді росія випередила Україну у дроновій війні?
11:17
Політика
Йдеться про Михайла Єжеля, Дмитра Саламатіна та Павла Лебедєва.
вчора, 17:22
Опінії
Реально на лінії боєзіткнення з українського боку перебуває від 30 до 50 тисяч військовослужбовців.
вчора, 16:55
Опінії
Майже перемога, майже правда, майже ресурси.
05 червня, 17:28
Опінії
Колишній мутний бізнесмен з оточення Юри Єнакіївського призначений командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ.
04 червня, 18:25