Юристка розповіла про порядки, які царюють у Держгеонадрах

ЕКОНОМІКА
04 лютого, 11:36
Юристка розповіла про порядки, які царюють у Держгеонадрах

Крістіна Браіловська переповіла історію цькувань і переслідувань, яких їй довелося зазнати в держслужбі.

Колишня очільниця юридичного департаменту Державної служби геології і надр Крістіна Браіловська продовжує судитися з приводу незаконного звільнення.

Днями на сторінці жінки у мережі Facebook з’явився допис, у якому Браіловська розповіла про своє протистояння з офіційними та неофіційними керівниками Держгеонадр.

Юристка розповіла про порядки, які царюють у Держгеонадрах_1

«Олег Кирилюк (колишній очільник Держгеонадр – ОБ), його "товариш" скандальний житомирський "юрист", а насправді справжнісінький аферист і жуліĸ "а-ля 90-ті" в костюмі від Brioni Олег Попов і "смотрящі" від них за Держгеонадрами співробітник Кабміну Денис Улютін, замдиреĸтора юрдепартаменту Наталія Сигарева (працює там до сих пір), а також їхня "подруга" держсекретар МОЗ Інна Солодка», – назвала імена кривдників Браіловська.

Крістіна Браіловська нагадала, що восени 2019 року проти неї була організована масштабна інформаційна кампанія. За її словами, за публікацію 200 статей із негативними згадками про неї було витрачено близько 200 тис дол.

Раніше жінка вже доводила безпідставність висунутих проти неї звинувачень.

«Останньому Бастіону» стали відомі подробиці конфлікту між Браіловською та керівництвом Держгеонадр.

Браіловська блокувала явно кримінальні ініціативи керівництва, спрямовані на його власне збагачення. Врешті-решт «незручну» підлеглу просто перестали терпіти.

Відносно жінки застосовували погрози та моральний терор.

«Викидали мої речі з мого зламаного кабінету на очах у моїх підлеглих і пересаджували туди мого зама, ламали мені сигналізацію і вивертали “наізнанку” салон авто, кричали, що "поставили за мною ноги"... дзвонили з різних спец-номерів, ганялися вночі з камерою по Подолу, позбавляли моїх співробітників премії за те, що є підозра, що вони зі мною спілкуються... тримали під “липовими” дисциплінарками», – описала ситуацію Браіловська.

Зараз, за словами жінки, проти неї здійснюється тиск, аби змусити забрати позов до суду. Між іншим, сам допис невдовзі після публікації зник (в розпорядженні редакції опинилася його копія).

Юристка розповіла про порядки, які царюють у Держгеонадрах_2

Крістіна Браіловська дивується тому, що люди, для яких вона була «незручною», лишаються на відповідальних посадах і що така ситуація цілком задовольняє нинішнього очільника Держгеонадр Романа Опімаха.

Читайте також:
Фірма дружини Андрія Фаворова виграла тендер із імовірно завищеними цінами.
19 лютого, 11:13
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
Дописувачі сторінки Асмана припустили, що скандал розгорівся навколо екс-нардепа Георгія Логвінського, – фігуранта трьох кримінальних справ.
13 лютого, 20:12
На підставі повідомлення у ЗМІ, Офіс генпрокурора розпочав провадження щодо можливого злочину.
13 лютого, 15:51
Слідчі Офісу Генерального прокурора здійснили обшук у центральному апараті Держлісагентства з метою протидії корупції.
11 лютого, 09:50
Очільником комунального підприємства зацікавилися в СБУ.
10 лютого, 10:24