Юристові з Кварталу закони вилами по воді писані

Опінії
04 березня, 13:26
«Девчонок не боюсь! Я в Оманских боях раненый!»
«Девчонок не боюсь! Я в Оманских боях раненый!»
Фото: © Seiken

Увага, небезпека: «правник» з дипломом Криворізького економічного інституту КНЕУ імені Вадима Гетьмана!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Деякі сторони нашого, краяни, буття потребують лише марафету. Ну, там підвіконня підмазать, призьбу полагодити, щоб «І дід, і баба у неділю / На призьбі вдвох собі сиділи / Гарненько, в білих сорочках» (Т.Г. Шевченко, «Наймичка»). Ще повимітати зелену цвіль. Поганяти павуків по кутках.

Зокрема, Ах… ой, про що це ми? Хотіли про суд. Ні, не про Божий, про праведний.

Наряджатися у білі тоги з початку цивілізованих віків було не лише захопливо з точки зору дефіле перед прагнучим хліба і видовищ плебсом, а й «вигідно по грошах». Але милий нашому демократичному вухові лозунг щодо невідворотної суворості закону, отой про dura lex, sed lex (ще раз, вкотре, нагадуємо, що з латини це – не про «валяти дурня», а про юридичну константу), на жаль, у всі часи був недосяжним ідеалом.

Ба, послухайте сьогоднішніх венедіктових, вовків, попревичів та іже з ними гольник – там через слово sed lex з придихом. Хіба одіозний, смердючої пам'яті Зварич не посилався на «найдемократичніший український суд»? Натомість lex звів до колядок.

Тому здійнята ще увечері 23 лютого на Банковій і триваюча донині колотнеча з приводу одесько-приморського законодавства таки про основне – про суд у зеленій облямівці.

Вочевидь, аж палахкотить і зв'язок з грошима. Бо МВФ показав Україні (Україна ж обирала блазня, не Фонд) дулю з маком/траншем, зокрема, й через демонстративне небажання клоунів побачити проблему у Вищій раді правосуддя. Зе! чорним по білому:

«Є багато правок до законів про ВРП, Конституційний суд. Ми з вами маємо вибудувати законопроект, який потім КС визнає конституційним. А ми розуміємо, що деякі речі можуть бути неконституційними».

Виділяємо спеціально для тих ошпарених патріотизмом блазня краян. Протріть, панове, сліпаки і утямте, яку країну вам хоче всучити юрист-нездара!

Як його, юриста, не заціпить навіть від однієї гадки про можливість отаке бевкнути на увесь світ?! Ну, поясніть авторові-невігласу, як це деякі речі можуть бути неконституційними?!

«З деякими речами ми погоджуємося, а з деякими - ні. Як гарант держави я захищаю незалежність України», – сказав правник, що косить під гаранта, під час виступу на всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура». І яку незалежність намірився він захищати? Незалежність від здорового глузду?

Бо санкції на медведчуківські помийниці накладені незаконно, і сім років «виписали» Стерненку теж незаконно. То зовсім інша справа, що комусь догодило перше, а іншому – друге.

Це ми навчилися ділитися в залежності від особистих симпатій/антипатій. І мала б виправляти нас не могила, а отой непорушний як скеля (у людей!) sed lex.

Та біда нам: сліпа від природи Феміда на українських хлібах вже давно глухоніма, а з COVID'ом жіночка й нюх втратила.
Читайте також:
Або психолого-офісний підхід до варіанту ватиканської зустрічі...
03 травня, 08:51
Або замальовки до сценарію серіалу «Нові пригоди мадемуазель Мен де Ль в Малоросії»...
26 квітня, 11:33
Або про черговий проліт фанери над Парижем...
19 квітня, 11:26
Або комусь таки доведеться в борщі втопитись...
12 квітня, 11:26
"Соціальний ліфт" Володимира Зеленського везе вгору тільки тих, хто буде відданий "гаранту" особисто, про фах і компетентність не йдеться.
29 березня, 13:57
Президент продовжує обіцяти: діти, народжені в Україні, зможуть отримати кошти від використання та видобутку надр
21 березня, 10:35