​З часу оголошення «перемир’я» з української сторони загинуло майже 90 осіб

ПОЛТАВА
07.10.2014, 14:56
​З часу оголошення «перемир’я» з української сторони загинуло майже 90 осіб

Починаючи з 5 вересня, в результаті атак російських бойовиків загинули 56 українських військовослужбовців і 32 мирних жителів.

Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України.

«Терористи не дотримуються режиму незастосування сили: з 5.09 більше 1200 порушень, 56 українських військовослужбовців загинули, 316 поранені, 32 цивільні особи загинули», - сказано в повідомленні МЗС у Twitter.

Нагадаємо, в результаті переговорів тристоронньої контактної групи в Мінську було укладено угоду про обопільне припинення бойових дій починаючи з 18:00 п'ятниці, 5 вересня.

Проте бойовики регулярно порушують режим припинення вогню. Зокрема, незважаючи на режим припинення вогню, 29 вересня у зоні антитерористичної операції загинули 9 українських військових, ще 27 були поранені.

В цілому ж, з моменту підписання мирного договору 5 вересня в Мінську, інтенсивність обстрілів українських позицій в зоні АТО знизилася, проте Донецький аеропорт, який є стратегічною точкою на кордоні контрольованої українськими військовими території, залишається в епіцентрі конфлікту.

Героїчна оборона донецького аеропорту почалася в кінці травня. Незважаючи на безперервні спроби терористів захопити аеропорт, зробити їм це не вдається.

Відділ моніторингу "Останнього Бастіон"


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
вчора, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
вчора, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35