"З огляду на ризик масового поширення інфекцій", - МОЗ та МОН просять не пускати до школи і дитсадків нещеплених дітей

ПОЛТАВА
15.09.2018, 13:53
"З огляду на ризик масового поширення інфекцій", - МОЗ та МОН просять не пускати до школи і дитсадків нещеплених дітей

Міністерства освіти та охорони здоров'я спільно нагадали, що в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних захворювань, якій можна запобігти проведенням імунопрофілактики.

Документ від 6 вересня 2018 року з підписами Уляни Супрун та Лілії Гриневич розіслано главам обласних і Київської міської державної адміністрації, пише Цензор.НЕТ.

"Захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру, про що свідчить чергування періодів підйому та спаду захворюваності", - уточнюється в листі.

Зокрема, в Україні спостерігається спалах кору, з початку року зафіксовано майже 30 тисяч випадків захворювання, з яких 13 закінчилися летально.

"З огляду на те, що ризик масового поширення зазначених інфекцій особливо збільшується з початком навчального року, просимо вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров'я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення нещеплених (за відсутності протипоказань) дітей до закладів освіти", - йдеться в документі.

У відомствах нагадують, що ця вимога передбачена статтею 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

"Згідно з цією статтею, дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється", - зазначають у МОЗ та Міносвіти.

Читайте також:
Полтава
Мільйони для поліції — і ще окремо на охорону: для чого місто наймає приватних охоронців?
04 грудня, 15:19
Полтава
Фінансові труднощі в Полтаві: прогнозується значне зниження наповнення міського бюджету наступного року.
23 листопада, 16:03
Полтава
Юні полтавці здобули дві медалі та топ-8 командного заліку:
16 листопада, 18:43
Полтава
Востаннє Дональд Трамп бачився з північнокорейським диктатором у 2019 році.
05 листопада, 10:54
Полтава
95 земельних ділянок загальною площею близько 100 гектарів були незаконно приватизовані.
03 листопада, 12:37