З Парижу повіяло гнилим миром зради

ПОЛІТИКА
18.04.2023, 20:32
З Парижу повіяло гнилим миром зради
Фото: Facebook

Емманюель Макрон хоче вже цьогоріч улітку посадити Росію та Україну за стіл переговорів за допомогою... комуністичного Китаю!

Було б дуже смішно, якби це був не той самий Макрон, який наполегливо умиротворював Владіміра Путіна і навіть говорив, що «не можна дати йому втратити лице» минулого року.

Було б смішно, якби не було так сумно, адже Ніколя Саркозі вже так садовив за стіл переговорів Сакартвело і РФ – та чи умиротворило це окупанта ми дуже добре відчули всім нутром.

До речі, наступник Саркозі та попередник Макрона – Франсуа Олланд – разом з Анґелою Меркель були тими, хто "укатував" у свій час Петра Порошенка на сумнозвісні Мінські домовленості.

Нащо це Макрону? – Зрозуміло, як лідер Франції він узяв курс на те, щоби свою батьківщину проголосити новим лідером Євросоюзу!

Це непогано, з огляду, як Німеччина загралась у "Wandel durch Handel"...

Але Макрон нещодавно втратив на пенсійній реформі всередині Франції, при чому так втратив, що у Марін Ле Пен (яку після минулих виборів списували на смітник) на тлі протестів гарно покращила свою підтримку.

Макрон, як колись Олланд і Саркозі, вирішив погратися у великого миротворця, однак забув, що Москву «цікавлять мирні переговори виключно в інтересах РФ».

А отже, Росію на нинішньому етапі цікавить легалізація захоплених територій і, щоби трошки зняли санкції, там далі знову можна готуватися до нової війни...

Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
Читайте також:
Мистецтво
30 листопада 1825 року у Ля-Рошелі народився видатний представник салонного живопису. Франція дала світові Вільяма-Адольфа Буґрó.
03.12.2023, 14:18
Війна
Орденом Почесного легіону також були нагороджені український режисер, колишній бранець Кремля Олег Сенцов та письменниця Оксана Забужко
16.07.2023, 08:12
Світ
Французькі війська не беруть участі в операціях в Україні.
09.04.2023, 15:05
Політика
Суд у Франції відмовив в екстрадиції Жеваго до України
30.03.2023, 17:33
Світ
У заяві Єлисейського палацу також зазначено, що обидві країни висловили "однакову мету" щодо України
16.02.2023, 10:15
Світ
Зменшення ціни на газ означає зниження цін і на електроенергію, оскільки багато електростанцій у Європі виробляють її з газу
02.01.2023, 18:08