З-під Полтавщини незаконно викачали води на мільйон

ПОЛТАВА
19.11.2014, 11:15
З-під Полтавщини незаконно викачали води на мільйон

На Полтавщині підприємці без дозволів видобували підземну прісну воду.

В Решетилівському районі Полтавської області виявлено факт незаконного здійснення забору підземної прісної води одним із підприємств.

Про це повідомляє прокуратура Полтавської області.

Підприємство, порушуючи вимоги статті 44 Водного кодексу України, за відсутності дозволу на спеціальне водокористування упродовж 9 місяців цього року незаконно здійснило забір майже 30 тисяч кубічних метрів підземної прісної води – повідомив начальник відділу правозахисної діяльності в екологічній сфері прокуратури області Сергій Чинчик.

Як наслідок, порахували правоохоронці державі завдано збитків на загальну суму понад мільйон гривень.

За фактом зловживання зареєстровано кримінальне провадження. Триває досудове розслідування по справі.


Читайте також:
Полтава
Але програє у перегонах ШІ.
23 червня, 17:15
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36