З початку року на пожежах загинула 1481 людина — ДСНС

24.11.2021, 20:48
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: ДСНС

Ще 1192 особи постраждали від вогню.

Показник трагічних випадків на пожежах у житловому секторі країни продовжує лякати стабільно високими показниками.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Так, з початку року показник загиблих та постраждалих на пожежах становить вже 1 тис. 481  та 1 тис. 192  особи відповідно”, — наголошують рятувальники.

Як приклад великої кількості пожеж в країні в ДСНС повідомили про останню пожежу у Львові, де сьогодні зайнялося в одній із квартир на другому поверсі 4-поверхового житлового будинку.

На момент прибуття вогнеборців до місця виклику з вікон квартири вибивався дим, сходова клітина була задимлена, а люди з вікон третього поверху кликали на допомогу.

"Рятувальники вивели на свіже повітря 8 людей, а також, за допомогою висувної драбини, через вікно врятували жінку і 2 дітей.
Пожежу оперативно ліквідували, а на місці події виявлено тіло власниці 1929 року народження",
— поінформували в ДСНС.
 

Читайте також:
Світ
Мешканці, що живуть поблизу заводу, повідомили, що відчули наслідки вибуху та боялися, що їхні будинки можуть завалитися.
11 жовтня, 14:56
Світ
19 людей вважаються зниклими безвісти.
11 жовтня, 07:10
Війна
Обстежити місце обстрілу наразі неможливо, оскільки ця територія тимчасово окупована.
09 жовтня, 21:11
Світ
На горі Еверест у Тибеті майже тисяча людей опинились у сніговій пастці.
05 жовтня, 18:21
Опінії
Коли топить Київ — винен Кличко, коли Одесу — винен дощ.
01 жовтня, 16:55