За 8,5 млн грн Горішні Плавні на 90% забезпечили місто LED-освітлюванням

ПОЛТАВА
12.01.2017, 09:37
За 8,5 млн грн Горішні Плавні на 90% забезпечили місто LED-освітлюванням

Горішньоплавненська міська рада витратила 8,5 млн грн на встановлення економних ламп освітлювання. Завдяки цьому у 90% міста вночі працюють LED-світильники.

Як повідомили у тамтешній міськраді журналістам «Останнього Бастіону», у середньому одна лампа коштує від 4 до 9 тис. грн. Вартість залежить від виробника. По Горішніх Плавнях встановлені освітлювальні лампи американських, корейських та китайських компаній.

Частину з 8,5 млн грн виділили з міського бюджету. Іншу частина – кредитні кошти. 10% території міста, де залишаються старі натрієві лампи – приватний сектор. У мікрорайоні Піддубне, де переважно населення живе у приватному секторі, вже почали заміняти освітлювання. Там замінили лампи по вулиці Дніпровській, Короленка, Хвойній, Сосновій, пров. Панаса Мирного, Степовому.

За 8,5 млн грн Горішні Плавні на 90% забезпечили місто LED-освітлюванням_1

Загалом, у мікрорайоні встановили 80 нових оцинкованих опор та 105 сучасних енергозберігальних світильників. Протяжність облаштованої мережі зовнішнього освітлення становить більше 3 км. Вартість проекту для Піддубного склала близько 1,4 млн грн.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58
Полтава
У Полтаві та Полтавському районі кілька людей отруїлися невідомою речовиною. Серед потерпілих є діти.
09 лютого, 14:41
Полтава
Цапа відбувайла відправили на пенсію
29 січня, 14:49
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07