За 8,5 млн грн Горішні Плавні на 90% забезпечили місто LED-освітлюванням

ПОЛТАВА
12.01.2017, 09:37
За 8,5 млн грн Горішні Плавні на 90% забезпечили місто LED-освітлюванням

Горішньоплавненська міська рада витратила 8,5 млн грн на встановлення економних ламп освітлювання. Завдяки цьому у 90% міста вночі працюють LED-світильники.

Як повідомили у тамтешній міськраді журналістам «Останнього Бастіону», у середньому одна лампа коштує від 4 до 9 тис. грн. Вартість залежить від виробника. По Горішніх Плавнях встановлені освітлювальні лампи американських, корейських та китайських компаній.

Частину з 8,5 млн грн виділили з міського бюджету. Іншу частина – кредитні кошти. 10% території міста, де залишаються старі натрієві лампи – приватний сектор. У мікрорайоні Піддубне, де переважно населення живе у приватному секторі, вже почали заміняти освітлювання. Там замінили лампи по вулиці Дніпровській, Короленка, Хвойній, Сосновій, пров. Панаса Мирного, Степовому.

Загалом, у мікрорайоні встановили 80 нових оцинкованих опор та 105 сучасних енергозберігальних світильників. Протяжність облаштованої мережі зовнішнього освітлення становить більше 3 км. Вартість проекту для Піддубного склала близько 1,4 млн грн.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05