За даними ще Леоніда Кучми Суркіс – агент КДБ-ФСБ

Опінії
11 червня, 19:56
Ігор Суркіс
Ігор Суркіс
Фото: 24 канал

Нині Суркіс позиціонує себе як представник російської федерації футболу, тобто він переходить на бік ворога.

Народний депутат України VIII скликання

Ось людина, котра нині робить все, щоб не допустити українську збірну у її новій формі на чемпіонат. Це Григорій Суркіс – от від кого б треба було б очистити федерацію футболу!

Бо зараз він займається тим, що особисто грає на боці Росії у переговорах між Україною та УЄФА.

Разом із пригодованим Суркісом директором УЄФА з  проведення змагань Джорджіо Маркетті, ця парочка виконує побажання самого Путіна – кажуть, питання форми нашої збірної у нього на особливому контролі.

Газпром уже по повній програмі погрожує УЄФА проблемами з фінансуванням.

Суркіс відверто позиціонує себе як представник російської федерації футболу, тобто конкретно переходить на бік ворога. За формою кримінальної статті, це і є та державна зрада, про яку ми мріємо, щоб по ній присадили частину ОПЗЖ.

Але, на жаль, поки що СБУ гальмує.

І мені це дуже дивно.

Суркіс скандально відомий у Європі як керівник футбольного українського руху, через спроби підкупу суддів та розкрадання у коштів, виділених на будівництво спортивних споруд.

Суркіс також скандально відомий в Україні, як розкрадач коштів обленерго (до речі, новина про п’яного ексдепутата, котрий прийшов у такому стані на судове засідання – це якраз справа, пов’язана з дерибаном Суркісом коштів українських енергетичних компаній). А також тим, що, за даними ще Леоніда Кучми, він – агент КДБ-ФСБ.

Отож, питання – якщо ця людина кругом має такий огидний слід, коли її не люблять ні тут, ні на Заході, чому вона ще щось значить, а не дає свідчення слідчому, сидячи з браслетом на нозі?

Може, тому що правоохоронні органи у Зеленського курують люди, котрі бояться чіпати по-справжньому таких, як Суркіс?

Читайте також:
Голова партії “Правий сектор” прокоментував інформацію про бажання Авакова звільнитися.
13 липня, 19:35
Симків – це прокурор, який готував підозру Татарову та веде справу Насірова.
25 червня, 22:05
На Банковій заметушилися. Здається "найвеличніший лідер світу" вирішив підстелити собі соломку напередодні нового політичного сезону.
11:14
Кремль продовжує жити у власному світі й воліє затягти у нього інших. Хвороба проґресує, але ніхто не планує її лікувати, особливо Захід.
26 липня, 12:53
Партійний рупор «Європейської солідарності» не визнає ані історичних дат, ані здорового глузду, натомість «помніт і гордітся»
26 липня, 11:15
Наша влада – майстри спорту з подолання всього! Все вони подолали: коронавірус, корупцію, бідність, безробіття та рейдерство...
24 липня, 18:56