За добу на Полтавщині сталися 4 пожежі техногенного характеру

ПОЛТАВА
05.11.2019, 07:41
За добу на Полтавщині сталися 4 пожежі техногенного характеру

За минулу добу на території Полтавської області виникли 4 пожежі техногенного характеру: 3 – в спорудах нежитлового призначення, 1 – на відкритій території сміттєзвалища.

Про це 5 листопада повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.

Зокрема, як інформують у Головному управлінні ДСНС України в Полтавській області, 4 листопада вогнеборцям довелося приборкувати пожежу в селі Висока Вакулівка Козельщинського району.

Там горів гараж, розташований поруч із житловим приміщенням. Пожежникам вдалося вчасно приборкати вогонь, не допускаючи його поширення на будинок. 

Читайте також:
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36
Полтава
Керівництво Полтавського ДБР  вирішило добити місто. Госпідари ямщики його руйнують, дбеерівці добивають.
23 травня, 11:17
Полтава
У Полтаві понівечили 400-річний дуб.
08 квітня, 09:15
Полтава
Такер Карлсон назвав погрози Трампа на адресу Ірану «огидними».
08 квітня, 06:23