За ескіз пам’ятного знаку Героям Майдану в Полтаві проголосувало 93 людини

ПОЛТАВА
18.07.2014, 15:01
За ескіз пам’ятного знаку Героям Майдану в Полтаві проголосувало 93 людини

Виставка ескіз пам’ятнику Героям Майдану проходить у полтавському Художньому салоні (вул. Жовтнева 27). На експозиції у салоні представлено 15 робіт полтавських архітекторів.

Кожен бажаючий може підійти і проголосувати за уподобаний варіант ескізу. Біля самих робіт облаштована стійка, де знаходиться спеціальний журнал, у який всі охочі можуть записувати номер роботи, за яку голосують. Цей номер розташований у верхньому правому кутку макета. Полтавці можуть обрати не тільки ескіз пам’ятного знаку, а й місце, де на його думку, потрібно встановити пам’ятник.

«На мою думку, пам’ятник має бути на площі перед облдержадміністрацією, там де і відбувався Полтавський майдан. І це повинна бути якась меморіальна дошка, а не щоб багатше. Тим людям уже все одно. Вони у нашій пам’яті й так залишаться», - поділився думками відвідувач салону Олег Мусійович, 76 років.

Цікавим залишається той факт, що голосувати у цьому журналі можна необмежено. Тобто кількість голосів від однієї людини ніяк не контролюється, хоч ви один раз вписали номер ескізу фаворита, хоч сто.

За тиждень виставки, полтавці проголосували 93 рази. Продавчиня салону говорить, що кожного дня приходить подивитися на ескізи в середньому близько 20 людей.

«В основному приходять просто подивитися. Мало хто голосує. Багато приходило студентів з технічного університету, з архітектурного факультету. Це їм цікаво. Вони щось постійно обговорюють, сперечаються між собою. Буває приходять і по кілька разів на день», - розповіла «Останньому Бастіону» працівниця салону.

На запитання про те, скільки заходить подивитися на виставку ескіз пам’ятного знаку туристів, знизує плечима і говорить:

«Ви про те, що заходять туристи взагалі не пишіть, бо їх у місті просто немає. Ми вираховуємо їх з першого погляду, а зараз нікого, всі місцеві. Страшно подорожувати видно людям, он що в країні відбувається», - непокоїться продавець.

Експозиція ескіз пам’ятних знаків буде проходити у Художньому салоні ще 3 тижні. Тож працівники закладу закликають усіх небайдужих полтавців прийти і віддати голос за обраний макет, не залишатися осторонь.

До речі, редакція «Останнього Бастіону», відвідавши Художній салон, теж проголосувала за уподобаний варіант ескізу пам’ятника Героям Майдану.

Варвара Самохіна

"Останній Бастіон"


Читайте також:
Жителі Гребінки відвідали могилу 38-річного В'ячеслава Лисенка, полеглого у битві за Донецький аеропорт 17 січня 2015 року.
18 січня, 09:06
Синоптики попередили про погіршення погодних умов
17 січня, 15:15
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17 січня, 13:05
Саміт Росія НАТО, масштабна кібератака та продовольча криза в Україні
16 січня, 20:55
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48
Полтавська гопота гулятиме у відреставрованій у рамках президентської програми "Велике крадівництво" філармонії.
13 січня, 12:33