За останню добу в Полтавській області виявили 9 снарядів часів Великої Вітчизняної війни

ПОЛТАВА
11.11.2014, 09:12
За останню добу в Полтавській області виявили 9 снарядів часів Великої Вітчизняної війни

Вчора, 10 листопада, у селі Заїченці Зіньківського району, близько 11:00, під час проведення земляних робіт громадянином було виявлено 1 реактивну міну, 2 артилерійських снаряди калібру 76 мм, 2 артилерійських снаряди калібру 152 мм та 3 мінометні міни калібру 75 мм. Усі виявлені боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни.

Повідомили на сайті Управління ДСНС України в Полтавській області.

Наразі місце виявлення боєприпасів охороняться міліціонерами.

Вилучити та знищити боєприпаси працівники піротехнічної групи планують сьогодні, 11 листопада.

Окрім вищезазначеного, подібний випадок виявлення снаряду стався також учора в Кременчуці, в Автозаводському районі, близько 8:45 ранку.

На відкритій території, у ході проведення земельних робіт, громадянином було виявлено артилерійський снаряд калібру 75 мм часів Великої Вітчизняної війни.

О 15: 50 цього ж дня, групою піротехнічних робіт ДСНС України в Полтавській області боєприпас було знищено.


Читайте також:
Полтава
Пекін окреслив «червоні лінії» напередодні перемовин з ЄС і США.
03 серпня, 10:22
Полтава
В Україні продовжує функціонувати масштабна система виведення капіталу за кордон через аграрний експорт.
03 серпня, 09:16
Полтава
Ексочільницю RT France помістили під нагляд поліції до розгляду апеляції.
30 липня, 07:14
Полтава
Заключний день саміту НАТО в Анкарі відбувся на тлі відновлення бомбардувань Ірану після заяви Трампа про завершення крихкого перемир'я.
09 липня, 09:00
Полтава
Трамп оголосив про плани скасувати санкції проти Туреччини, запроваджені ним у 2020 році за купівлю російських систем С-400.
08 липня, 11:05
Полтава
Трамп знову дав зрозуміти, що має намір окупувати Гренландію.
07 липня, 18:03