За рік на Полтавщині стало втричі більше хворих на кашлюк

ПОЛТАВА
19.11.2016, 10:22
За рік на Полтавщині стало втричі більше хворих на кашлюк

80 хворих на кашлюк зафіксували з початку листопада, з яких 78 – діти.

Такий показник є майже втричі більшим, ніж за минулорічний, коли хворих було лише 30. За словами педіатру департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Світлани Писаренко, дітям важливо робити щеплення, аби запобігти більшій кількості хворих.

– 19% дітей мали реакції, які потім минали через 2-3 дні. Після вакцин було госпіталізовано 10 дітей з високою температурою, проте, вже після зазначеного періоду їх виписували з лікарень – зазначила лікар.

Наразі в області проведено щеплення 7,3 тис. осіб. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Полтавщині немає вакцин проти грипу, хоча, епідемія поступово наступає і до епідеміологічного порогу не вистачає лише 20% хворих.


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
вчора, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
вчора, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
вчора, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56