Заборгованість до Пенсійного фонду Полтавської області становить вже 142 млн. гривень

ПОЛТАВА
10.10.2014, 12:48
Заборгованість до Пенсійного фонду Полтавської області становить вже 142 млн. гривень

Станом на 1 вересня заборгованість до бюджету Фонду становить майже 142 млн. гривень. Представники Пенсійного фонду констатують, що ця сума продовжує зростати і надалі (плюс ще 1 мільйон гривень боргу за вересень місяць).

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Причому у структурі загального боргу 12% складає борг економічно активних підприємств, а левова частка - 88% - це кошти, які завинили пенсіонерам підприємства, що знаходяться в процедурі банкрутства.

У зоні особливої уваги перебувають 68 платників, які, повністю розрахувавшись зі своїми працівниками по заробітній платі, не сплатили до бюджету Фонду 10,4 млн.грн. У числі цих боржників такі підприємства, як ДП «Жовтневий спиртзавод», Миргородський гренажний завод, ДП «Лохвицький спирткомінат», ВАТ «Полтавафарфор», ПАТ «Тепловозоремонтний завод», Зіньківське ВУ ЖКГ. Серед вищеназваних підприємств 37 вважаються економічно активними, тому саме на них лежить найбільша відповідальність не тільки за своєчасні розрахунки, а й за майбутню пенсію працівників, які втрачають свій страховий стаж.

Довідково: для виплати повних і своєчасних пенсій щомісяця витрачається понад 715 млн. гривень. Наразі літні люди мають можливість одержувати соціальні гарантії тільки завдяки додатковим коштам із Державного бюджету. Але подальше збільшення дотацій з боку держави у складній соціально-економічній ситуації стає неможливим. 


Читайте також:
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55