Заборона на користування власними грошима

ПОЛІТИКА
12 лютого, 09:55
Заборона на користування власними грошима

Зеленський, це вже впроваджена тобою диктатура, чи просто тоталітарний режим?

В Україні хочуть запровадити додаткові обмеження на грошові перекази та зняття готівки через банкомат.

Національний банк розробляє проєкт рішення про обмеження переказів між картками та запровадження окремих лімітів на зняття готівки в банкоматах.

Про це повідомила перша заступниця очільника Національного банку України Катерина Рожкова.

Українців обмежать в користуванні власними грошима.

Рожкова вважає законодавчу ініціативу про додаткові обмеження на операції фізичних осіб та обмеження на можливість розпоряджатися власними коштами дуже актуальною.

За її словами, це не стосуватиметься всієї країни, але при цьому серйозно торкнеться значної частини бізнесу, який досі активно використовує найрізноманітніші механізми ухилення або зменшення оподаткування.

Рожкова наголошує на тому, що зараз Національний банк України опрацьовує це питання і далі вони планують радитися з колегами із профільного комітету, як краще буде реалізувати дану ініціативу.

Головна мета в тому, щоб не обмежувати підприємців, які працюють чесно, а також звичайних людей, чиї заробітні плати вже оподатковані, але зменшити можливості маніпуляцій та обходу закону.

Читайте також:
Позиція
108 брамінів упродовж 31 дня о 5 ранку за Київським часом будуть молитися за завершення війни та розквіт України і її народу
16:54
Полтава
Знову селяни Полтавського краю в авангарді підтримки фронтовиків. Натомість чиновники та депутати обласного центру досі пасуть задніх.
08 квітня, 12:34
Політика
Наша влада зацікавлена в цьому
06 квітня, 18:05
Політика
Український стендапер Зирянов заявив, що «немає педофілів, є діти з сексуальним вайбом».
05 квітня, 15:01
Полтава
На тижні до наших фронтовиків на передову поїхала чергова партія дронів. Мешканці Полтавського краю придбали прилади за свій кошт.
03 квітня, 21:31
Політика
Іноземні компрадори, купивши вітчизняних псевдолібералів і ура-патріотів, досі хочуть нашої землі. Знелюднювати Україну їм допомагає путін.
31 березня, 09:37