Забудовнику Микитасю продовжено нічний домашній арешт – ВАКС

КРИМІНАЛ
23.12.2020, 18:11
Микитась і Татаров
Микитась і Татаров
Фото: Новини

НАБУ і САП підозрюють Микитася в організації заволодіння понад 81,5 млн грн Національної гвардії України.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 23 лютого нічний домашній арешт колишньому народному депутату, експрезиденту Державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максиму Микитасю.

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

"У середу, 23 грудня, слідчий суддя ВАКС продовжив строк дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту колишньому президентові Державної будівельної корпорації «Укрбуд». Підозрюваному заборонено залишати житло у нічний час із 23:00 до 07:00", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що НАБУ і САП підозрюють Микитася в організації заволодіння понад 81,5 млн грн Національної гвардії України.

Микитась, який після відшкодування 50 млн грн вийшов з СІЗО, дав інтерв'ю. І наговорив там багато цікавого про свого колишнього партнера по бізнесу Татарова, передає Центр протидії корупції.

Читайте також:
Кримінал
Антикорупційні органи повідомили нову підозру колишній послиці України у США Ользі Стефанішиній.
14:32
Політика
Як Шабунін освоював гроші західних платників податків.
вчора, 19:21
Кримінал
Фігурант справи НАБУ Андрій Осіпов, який пропонував за $1 млн уникнути екстрадиції до рф, міг узгоджувати розмір хабаря з Малюком.
02 серпня, 08:05
Кримінал
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
31 липня, 18:31
Позиція
Суд змусив поліцію розслідувати бюджет «Інваспорту».
31 липня, 17:40
Війна
Хто ж той Вова з «Династії», що продає мародерам індульгенції?
30 липня, 17:21