ЗадЗеркалля

ПОЛТАВА
01.07.2019, 06:38


Певно, колег теж розсмішив незапланований викид преЗедентом бурхливих «патріотичних» емоцій з приводу передачі чотирьох наших полонених тією стороною?

Маємо очевидне підтвердження глибокого змісту народної притчі про хлопчика, котрий ні сіло, ні впало волав про вовка. Коли вовк нагодився де факто, а до волань непевного малого люди вже не прислухалися, отара суттєво постраждала.

У нашому випадку чергова з'ява бєніного фантома у відеоформаті вже ніякого враження на піпл не справляє – хто тепер повірить блазневі?! Після його кавеенівських «виходів» з вихилясами?

А слабо (сленг спальних районів Кривого Рогу) зв'язати отой увесь попередній пропагандистський непотріб, котрим КоЗе з новорічної півночі щедро мацюрила Україну, з навалою реваншистів і капітуляцією перед кремлівським щеням? Капітуляцією, яка щодень все зриміше постає у медведчуківсько-рабіновичевому виконанні за сприяння слуг невідомо чийого народу?

Заждіть, панове, автора занесло, чому – невідомо чийого? Відомо. Місцеві слуги все чіткіше виявляють не лише абсолютний дилетантизм дурня, котрого примусили молитися, а він і лоба побив, а й готовність здати чужу їм неньку з потрохами. Оті рейтингові відсотки зажопників Півдня і Сходу – хіба не наслідок зеленої лепри? Хіба це – не рикошет від дурнуватої фрази про припинення стрілянини?! Посієш вітер - пожнеш бурю.

Перепрошуємо, але номер з награно-гнівливим наїздом Зеленського на щенячого кума справив враження зіпсованого дубля. Та якщо зі сцени «Кварталу» можна було нести що завгодно, і дебілувата публіка вищала б не лише від уявного пісюна за роялем, а й з виставленого Зе пальця, то державне управління навіть нам, дядькам із-за кобищанських парканів, видається трохи іншою сферою людського побутування.

Затримка КоЗе у задЗеркаллі загрожує втратою України.

Що ж ви принишкли, 73? Скажіть хоч ви своєму висуванцю (у всіх сенсах, включаючи стартап з роялем) із середини, адже нас він не чує – його ролики вже не працюють. Й ота його фарисейська погроза пальчиком проросійському дияволу справила незабутнє враження хіба що на Оксану Марченко. Наша невістка у чужій хаті все ще витирає сльози. Розсмішив, каналія.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
вчора, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
вчора, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
вчора, 09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
06 липня, 14:17