Загинув захисник Полтавщини та оборонець Маріуполя Євген Пулинець

14 квітня, 11:36
Загинув захисник Полтавщини та оборонець Маріуполя Євген Пулинець

Мешканець села Харківці Пирятинської громади — на щиті. Наш незламний земляк Євген Пулинець поповнив лави Небесного Воїнства України.

Трагічну звістку оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зазначається, що життєвий шлях військовослужбовця обірвався 5 квітня у районі міста Нова Одеса Миколаївської області.

23-річний матрос Євген від початку повномасштабного московитського вторгнення став на захист Батьківщини у складі Маріупольського гарнізону. Добровільно вступив до лав морських піхотинців, був оператором відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів.

Обставини загибелі зовсім юного українського оборонця не повідомляються. 12 квітня у Харківцях відбулася церемонія прощання з Євгеном Пулинцем, провести в останню дорогу воїна зійшлося все село; у військовослужбовця залишилися батьки, брати та сестри.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Некролог