Загрози держперевороту в Узбекистані немає, бо там при владі відверта маріонетка РФ

СВІТ
12 січня, 06:51
Загрози держперевороту в Узбекистані немає, бо там при владі відверта маріонетка РФ

Гучні заяви диктатора Олександра Лукашенка про можливий заколот у Ташкенті висміяли всі, включно з кремлівським "бункерним щуром".

Про це свідчить коментар путінського прессекретаря Дмітрія Пєскова для пропагандистського видання "ТАСС", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконує, що у Москві нічого не знають про організацію майбутнього державного перевороту в Узбекистані, оскільки, на відміну від Мінська, мають тісний, прямий зв'язок із президентом Шавкатом Мірзійоєвим.

За словами Пєскова, озвучений "прогноз" Лукашенка викликаний останніми подіями у Казахстані, тому не варто їх переоцінювати й брати до серця.

«Ми не вважаємо дочасним поширювати інформацію, пов'язану з нібито спробою підготовки держперевороту в Узбекистані. Це повна нісенітниця. Радимо президенту Білорусі зв'язатися з цього приводу з президентом Узбекистану. Адже це, швидше, тема для спілкування між Мінськом і Ташкентом. А ми, у цьому ракурсі, не беремо жодної участі у подібних розмовах», – висловився путінський прессекретар.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні президент-узурпатор Касим-Жомарт Токаєв заявив про завершення місії ОДКБ у Казахстані.

Читайте також:
Світ
Сотні мешканців автономної області Гірський Бадахшан вийшли на мирний мітинг у місті Хороґ – адміністративному центрі регіону.
17 травня, 09:16
Світ
Нова влада Афґаністану, очолювана представниками радикального руху "Талібан", пішла на поступки міжнародним фінансовим донорам.
04 лютого, 07:48
Світ
Бойові зіткнення між військовослужбовцями Киргизії і Таджикистану продовжуються в місцевостях Торт-Кочо та Дахма
28 січня, 11:08
Світ
Це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців,
18 січня, 15:43
Світ
Нові прикордонні китайські аеропорти та автомагістралі змушують американців нервувати
26.12.2021, 18:14
Світ
Лідерку м'янмської опозиції та лауреатку Нобелівської премії миру Аун Сан Су Чжі засудили до 4 років в'язниці.
06.12.2021, 12:32