Загрози держперевороту в Узбекистані немає, бо там при владі відверта маріонетка РФ

СВІТ
12 січня, 06:51
Загрози держперевороту в Узбекистані немає, бо там при владі відверта маріонетка РФ

Гучні заяви диктатора Олександра Лукашенка про можливий заколот у Ташкенті висміяли всі, включно з кремлівським "бункерним щуром".

Про це свідчить коментар путінського прессекретаря Дмітрія Пєскова для пропагандистського видання "ТАСС", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконує, що у Москві нічого не знають про організацію майбутнього державного перевороту в Узбекистані, оскільки, на відміну від Мінська, мають тісний, прямий зв'язок із президентом Шавкатом Мірзійоєвим.

За словами Пєскова, озвучений "прогноз" Лукашенка викликаний останніми подіями у Казахстані, тому не варто їх переоцінювати й брати до серця.

«Ми не вважаємо дочасним поширювати інформацію, пов'язану з нібито спробою підготовки держперевороту в Узбекистані. Це повна нісенітниця. Радимо президенту Білорусі зв'язатися з цього приводу з президентом Узбекистану. Адже це, швидше, тема для спілкування між Мінськом і Ташкентом. А ми, у цьому ракурсі, не беремо жодної участі у подібних розмовах», – висловився путінський прессекретар.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні президент-узурпатор Касим-Жомарт Токаєв заявив про завершення місії ОДКБ у Казахстані.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Пекін грає у власну брудну геополітичну гру, змагаючися з Вашинґтоном за панування у світі на тлі остаточного фіаско Москви.
16 листопада, 07:36
Світ
Японія повертає свого посла в Афґаністан, визнаючи таким чином владу радикального ісламістського руху пуштунів "Талібан".
25 жовтня, 07:00
Світ
Нелюдські сучасні диктатури трясе зсередини. РФ, Іран, КНР – три великі азійські держави опинилися на роздоріжжі.
25 вересня, 17:23
Світ
Киргизстан заявив, що Таджикистан використовує реактивні системи залпового вогню, а також важку бронетехніку та авіацію
16 вересня, 12:25
Світ
Поки Владімір Путін знищує російську армію в Україні, військо комуністичного Китаю тренується опановувати землі Забайкалля і Примор'я.
01 вересня, 08:01
Світ
На цьому далекосхідному острові, де з 1949 року знаходиться демократична Китайська республіка, розпочався сезон виборів.
30 серпня, 20:56