Заходи по боротьбі з африканською чумою триватимуть на Полтавщині до кінця поточного року

ПОЛТАВА
22.11.2019, 07:44
Заходи по боротьбі з африканською чумою триватимуть на Полтавщині до кінця поточного року

Протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням на Полтавщині збудника африканської чуми свиней, триватимуть до кінця грудня 2019 року.

Про це 22 листопада повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.

Протиепізоотичні заходи на території Державного підприємства «Дослідне господарство ім. Декабристів» (Миргородський район) за попередньою інформацією триватимуть до 26 листопада. Нагадаємо, що збудника африканської чуми на території підприємства було виявлено в середині жовтня.

Водночас заходи, пов’язані з нещодавнім виявленням збудника АЧС у селі Вечірки Пирятинського району, можуть тривати до 26 грудня, повідомляють в управлінні ОДА.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Вкрай необхідні для фронтовиків транспортні засоби невдовзі опиняться у зоні бойових дій. Згуртовані тиловики посприяли цій добрій справі.
вчора, 13:47
Полтава
Регіональний ландшафтний парк свідомо захаращують, щоби згодом прибрати до рук родючі землі. Винуватцем є приватне підприємство «Ісіда-Д».
17 квітня, 12:37
Полтава
Частину автошляхів поблизу Кременчуцької гідроелектростанції передали на баланс держави. Громадам важко їх утримувати на балансі.
16 квітня, 19:23
Полтава
Мешканці Канавського старостату — надійний тил для наших фронтовиків. Вони рішуче підтримують військо, надсилаючи гуманітарні вантажі.
16 квітня, 13:45
Полтава
Послуга денного догляду для дітей з інвалідністю запрацювала у громаді. Чиновники Пирятина показали, що вони кращі за полтавських «ямщиків».
13 квітня, 16:29
Полтава
Вартість активів — майже мільярд гривень.
12 квітня, 13:25