Закон про олігархів. Перша кров.

ПОЛІТИКА
04.11.2021, 09:35
Шарж
Шарж
Фото: Le Temps

Син Ахметова купив ще одну віллу у передмісті Женеви за 1,2 млрд гривень

Сім'я українського "інвестора" Ріната Ахметова купила нову віллу в Швейцарії, яка знаходиться на березі Женевського озера.

Про це повідомляє швейцарське видання Le Temps.

Віллу офіційно оформили у власність старшого сина мільярдера Даміра Ахметова. Вона була куплена за 44 мільйони швейцарських франків, що еквівалентно 48 мільйонам американських доларів або 1,2 мільярда українських гривень.

Уточнюється, що вілла була куплена сином Ахметова в березні 2021 року. В цілому Ахметови витратили на елітну нерухомість у Швейцарії вже більше 100 мільйонів доларів.

Крім того, Ахметови купили дві сусідніх ділянки в кантоні Женева, загальна площа яких становить 20 тисяч метрів квадратних. Площа об'єктів нерухомості при цьому становить близько тисячі метрів квадратних без підвальних приміщень.

При цьому швейцарська преса приділяє увагу ймовірним зв'язкам Ріната Ахметова з президентом-втікачем Віктором Януковичем.

Зокрема, 2017 року колишнього президента підприємства Metinvest International Фелікса Блітштейна засудив Федеральний департамент фінансів за порушення санкцій, тому що він дозволив «випаруватися» за кордон коштам компанії Mako Trading Олександра Януковича.

Також швейцарські журналісти пишуть, що Ахметов пов'язаний з американським консультантом Полом Манафортом, засудженим у США за порушення закону про лобізм і ухилення від сплати податків. Ахметов наймав Манафорта як консультанта.

Дамір Ахметов (1988 року народження) є членом наглядової ради найбільшої української гірничо-металургійної групи Метінвест, а також групи ДТЕК, які належать Рінату Ахметову. З 1998 року навчався у Швейцарії та Великій Британії. З 2013 року є заступником директора компанії SCM Advisors.


Прийнятий і відкорегований комедіантами 95 кварталу з Верховної Ради Закон про олігархів є нічим іншим, як засобом збагачення владної верхівки України та олігархів, які її фінансують.

І на прикладі олігарха Ахметова, який під час війни розкошує за рахунок зубожілого населення, яскраво демонструючи закон збереження енергії, згідно якого енергія не виникає з нічого і не зникає в нікуди, а може лише перетворюватись з однієї форми на іншу. Через цей закон неможливі вічні двигуни першого роду.

Але в українських реаліях, вічний двигун перетворень грошей з кишень збіднілого населення  на рахунки у офшорних юрисдикціях, розкішні маєтки, літаки, яхти, та усе інше під знаком "лакшері" провладних олігархів та ОЗУ з Банкової, Різницької, Богомольця, Володимирської, працює безвідмовно. Наповнюючи Закон про олігархів Зеленського кров'ю, висосаною з українців.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Світ
Активісти «прикрасили» особняк плакатами: «Солідарність з усіма біженцями», «Саботаж війни всюди», «Патріархат мертвий»
вчора, 10:37
Економіка
В цей час національний залізничний перевізник потребує мільярдних інвестицій в оновлення рухомого складу та інфраструктури
11 лютого, 16:25
Економіка
Загальна сума угоди може становити близько $50-55 млн.
04 лютого, 10:47
Економіка
Нафтогаз України" 18 січня уклав угоду з юридичною фірмою KWM Europe LLP про надання юридичних послуг на 6 млн євро
28 січня, 16:30
Економіка
Розслідується продажу ПАТ «Ukrainian chemical products» (раніше – «Кримський Титан») російській компанії «Русский титан».
20 січня, 19:35
Економіка
Одним - мільярдні прибутки, іншим - бустерну дозу...
18 січня, 13:22