Замміністра культури відвідала міжнародний практикум з археологічної керамології в Опішному

ПОЛТАВА
14.07.2017, 13:28
Замміністра культури відвідала міжнародний практикум з археологічної керамології в Опішному

Перший заступник міністра культури України Світлана Хоменко відвідала міжнародний літній практикум з археологічної керамології в Опішному. Практикум відбувався в рамках Археолого-керамологічної літньої академії, організованої за сприяння «Останнього Бастіону».

Візит Хоменко збігся у часі з роботою лекторію, до якого долучилася замміністра. По закінченню лекції, вона оглянула здобутки польових досліджень Опішнянського городища цього сезону, відповіла на питання учасників академії. Посадовиця схвально оцінила роботу Академії, побажала організаторам не зупинятися на досягнутому.

Зазначимо, з 15 червня по 10 липня тривав міжнародний літній практикум з археологічної керамології на базі Національного музею-заповідника українського гончарства. На ньому проводили археологічні розкопки на території Опішненського городища та Глинського археологічного комплексу слов’яно-руської доби. Учасниками академії стали археологи, керамологи, історики, краєзнавці, студенти-практиканти вищих навчальних закладів.

Юрій Пуголовок, науковий співробітник Інституту керамології ‒ відділення Інституту народознавства НАН України, кандидат історичних наук

Фото Тараса Пошивайла

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56