Зараз не час відвертатися від України – Борис Джонсон

СВІТ
26.06.2022, 15:25
Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон
Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон

Україна зараз більше, аніж будь-коли потребує підтримки та рішучості від країн Великої сімки

Про це прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав у Twitter.

«Зараз не час відвертатися від України, вона потребує підтримки та рішучості від країн G7 більше, ніж будь-коли до цього», - наголосив політик.

Борис Джонсон підкреслив, що Велика Британія залишиться відданою підтримці України.

«Британія продовжить підтримувати Україну на кожному кроці, тому що ми знаємо, що їхня безпека – це наша безпека, а їхня свобода – це наша свобода», - резюмував глава британського уряду.

Читайте також:
Політика
В Іспанії провели опитування, за яким громадяни оцінюють Трампа більш небезпечним для миру у світі, ніж лідера росії володимира путіна.
06 квітня, 16:01
Опінії
Як спрощена подача інформації може вести до неточних або навіть хибних висновків.
06 квітня, 14:05
Політика
Болтон наголосив, що Трамп не дав жодних публічних коментарів щодо найрезонанснішої події останніх днів.
05 квітня, 19:36
Політика
У випадку, якщо США вийдуть з НАТО, подібні «потрясіння» можуть відкрити для України нові можливості для інтеграції в альянс.
04 квітня, 12:44
Політика
Нетаньягу представив Трампу план радикального переформатування американських союзницьких зобов’язань.
03 квітня, 21:09
Політика
Туск жорстко розкритикував ідеї США щодо виходу з НАТО та зупинки допомоги Україні.
02 квітня, 15:36