«Заступники, на перший-другий розра…»

ПОЛТАВА
11.10.2018, 15:47

«Заступники, на перший-другий розра…» 

Михайло Володимирович Шевченко, повернений у крісло першого заступника міського голови Полтави суддею Євгенієм Супруном, поступиться кріслом. Каже, нехай молоді попрацюють. 

До слова, не вельми й старий, як на нас, чиновник (1976 року народження) попав у жорна навколомамаєвських розбірок у міськраді за поданням місцевого гіперкомпромісного лідера «Свободи» Юліана Матвійчука ще навесні цього року. 24 травня під час сесії міськради «МАФ-іозні» депутати 27-ма голосами звільнили Михайла Шевченка з посади першого заступника міського голови. Громадянин М.В. Шевченко подав позов до Полтавського окружного адмінсуду з вимогою відновити у Полтаві дію трудового законодавства. Відновили. Пан Шевченко і трудове законодавство виграли процес.

З поновленням Михайла Володимировича полтавська демократія вступила у нову фазу – демонстрації відданості цивілізаційним цінностям. Новий-старий перший заступник і новий-новий його візаві Андрій Лямін (таким він є з 20 вересня) мають якось розміститися удвох на одній посаді у штатному розписі виконкому.

Пан Михайло (старий перший) з цього приводу гарно пожартував на теми чукотського фольклору: мовляв, їм з паном Андрієм не личить ділити виконання обов’язків на парні та непарні робочі дні і він не має наміру переходити дорогу молодшим. 

вибір редакції
Читайте також:
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
26 травня, 09:16