Затоплений садочок у Полтаві: батьки незадоволені пропозиціями відділу освіти (відео)

ПОЛТАВА
08.10.2019, 05:15

7 жовтня батьки зібралися гуртом на подвір’ї дитячого садочку № 2 «Віночок», але, на жаль, не на свято, а дізнатися у представників влади та будівельних компаній, коли вони нарешті матимуть змогу водити дітей до закладу та спокійно працювати.

Справа в тому, що управління освіти уклало договір з компанією ТОВ «Марк Строй» на капремонт покрівлі за 3,3 млн грн. Роботи, які почались у червні, як субпідрядник виконує ТОВ «БФ СІРІУС». За проектною документацією об’єкт має бути зданий 26 грудня.

Але «не очікувано» черговий раз у жовтні місяці пішов дощ, затопивши другий поверх садочку. Батьки розповідають, що у стелі були величезні щілини, через які вода бігла прямо на нові меблі та дитячі іграшки. Працівники закладу разом з небайдужими батьками рятували майно як могли, вимокуюючи воду навіть дитячими матрасиками.

Це трапилось не вперше. Минулого разу після затоплення дітей старших груп із другого поверху перевели на перший та розміщали разом з ясельними. У кого була змога – просили залишити вдома, через надмірну кількість дітей різного віку. Але батькам уривається терпець сидіти за свій рахунок і спускати бездіяльність відповідальних за освіту чиновників.

Присутній на зустрічі начальник управління освіти Юрій Матвієнко запропонував варіант тимчасово перевести дітей разом з виховательським складом до ДНЗ № 36, що поблизу, але батьки сумніваються, що в таких умовах діти випускних груп отримають якісну підготовку до школи.

Щодо ремонту приміщення – будівельні компанії пообіцяли все відновити за свій рахунок, але стосовно питання, як довго це триватиме, розводять руками.


Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
вчора, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56