Завершальне змагання з автоперегонів United Time Attack Series 2019 в Полтаві (відео)

ПОЛТАВА
14.10.2019, 10:56

13 жовтня на картодромі «Лтава» відбувся фінальний, 5 етап автоперегонів національної серії United Time Attack Series 2019.

Ця серія є найпопулярнішою у нашій країні і включає в себе етапи в Полтаві та Кам’янському.

59 автомобілів, серед яких Porsche, Lotus, Honda, BMW, Subaru, Mitsubishi, вражали полтавців та гостів міста швидкістю, яскравістю та неймовірними віражами.

Автомобілі були поділені на шість класів. В даній серії гонок Time Attack перемогу отримує пілот, який за сумою двох кіл покаже кращий результат, що підвищує вимоги до пілота та виключає можливість випадкової перемоги.

Траса на картодромі «Лтава» кидає гарний виклик навичкам пілота, адже поєднує в собі серію технічних поворотів, які чергуються з прямими відрізками траси.

Також в рамках United Time Attack Series проводилось змагання Національної серії України Carrera Time Attack, до якої допускаються тільки автомобілі марки Porsce. В цій серії прийняло участь 11 авто, загальною вартістю понад мільйон доларів. 


Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48