Завершився міжнародний шаховий фестиваль «Миргород-2014»

ПОЛТАВА
28.07.2014, 13:39

Протягом тижня, з 18 до 25 липня у Миргороді проходив міжнародний шаховий фестиваль «Миргород-2014», у якому змагалися 162 шахіста з 17 областей України. У першому турнірі, зі швидких шахів, виступили 55 учасників. У цьому турнірі перемогу виборов полтавець, майстер спорту Олексій Соловчук, який у швидкій грі набрав 6,5 очок. Другим фінішував миргородець Роман Яременко — 6,0 очок, третім — львів’янин Олег Терлецький — 5,5 очок.

Після турніру зі швидких шахів розпочалася першість у класичній грі, в якій у турнірі «А» змагалися 32 учасники, турнірі «Б» — 44 учасники, турнірі «В» — 69 учасників.

Лідером у турнірі «А» знову став Олексій Соловчук (7,5 очок). Петро Андрієнко (Житомирська обл.), який набрав 7,0 очок – на другому місці. Третім у цьому турнірі став Олег Терлецький із Львівщини (6,5 очок) У турнірі «Б» у трійку лідерів ввійшли представники Полтавщини Володимир Бондар (7 очок) і Володимир Цушко (6,5 очок). На другому ж місці - кіровоградець Геннадій Долинський із сімома очками.

У наймасовішому турнірі «В» перемогу здобув Владислав Симоненко із Чернігівщини (8 очок) , другим став Дмитро Кушко із Харківщини (7,0 очка) і на третьому місці Світлана Демченко (Миколаївська область) – 7,0 очок. Переможцями турніру «Д» (блискавична гра) стали луганчанин, кандидат в майстри спорту Олексій Котляр (7,0 очок) та представники Полтавщини Олексій Соловчук і Набока Сергій (по 7 очок у кожного).

Усім переможцям міжнародного шахового фестивалю «Миргород – 2014» було вручено кубки, медалі, Почесні грамоти і, звичайно, грошові призи.

Українці шанують звичаї предків і водночас рішуче допомагають своїм воїнам. Саме в єдності та згуртованості сила нашої нації.
вчора, 20:38
Поціновувач незаконної риболовлі завдав шкоди українським біоресурсам на 175 тисяч гривень. Йому загрожують штрафні санкції.