Збірна України успішно виступила на змаганнях Warrior Games-2022

СВІТ
30.08.2022, 11:15
Збірна України успішно виступила на змаганнях Warrior Games-2022

Цьогоріч на змаганнях Warrior Games збірна України виборола понад 90 медалей

Зокрема, три медалі отримала український парамедик Юлія Паєвська (Тайра).

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Вчора відбулась церемонія закриття Warrior Games-2022 в Орландо. Наші надзвичайні хлопці та дівчата - збірна України (до складу якої я маю честь належати) на цьому всесвітньої відомому змаганні для поранених або травмованих вояків, за весь тиждень у запеклій боротьбі виборола більше 90 медалей різного ґатунку, і це неймовірно крутий результат", - розповіла Юлія Паєвська.

Тайра здобула дві золоті медалі з плавання вільним стилем на 50 та 100 м та бронзу з паверліфтингу.

Збірна України успішно виступила на змаганнях Warrior Games-2022_1

"Я пишаюсь тим, що є в складі такої крутої команди. ... Безперечно це заслуга наших зіркових тренерів, вашої підтримки і надзвичайно потужної допомоги британців, канадців і американців, за що їм безмежна подяка! Також величезну роль зіграв Мінвет Я люблю один маловідомий вислів: "Перемога народжує перемогу", і знаю що спортивні перемоги нашої команди нескорених підштовхнуть перемогу на фронті. А ще частина наших спортиків одразу після повернення в Україну повернеться до виконання своїх обов'язків в бойові частини", - зазначила вона.

Warrior Games (Ігри воїнів)- це міжнародний спортивно-реабілітаційний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Захід організовує Міністерство оборони США з 2010 року у 12 адаптивних видах спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, паверліфтинг, волейбол сидячи.
 

Читайте також:
Опінії
Великі криваві битви ще попереду. Досить уже бездумно жартувати про відпочинок у нашому Криму цього літа!
18 січня, 19:29
Життя
Голодний терор – цілеспрямована більшовицька політика геноциду українців. Тільки за офіційними даними від неї померло понад 5 млн осіб.
26.11.2022, 18:37
Полтава
Від початку повномасштабної російської агресії наш край став міцним тилом як для української армії, так і для вимушених переселенців.
27.10.2022, 19:12
Опінії
Тільки ті, хто згуртованою нацією творять спільну справу заради вищих ідеалів, – матимуть майбутнє. Інші ж – просто подорожні.
25.08.2022, 18:45
Політика
Бійці 116 Окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України стали інструкторами для патріотично налаштованих громадян.
23.08.2022, 20:03
Опінії
На відміну від політики, війна – це всеєдність, самозамкненість і самопоглинаюча реальність. У ній чорне є чорним, а біле білим.
05.07.2022, 19:37