Здобутки Костянтина Жеваго: екологічне лихо, фінансові борги, кріпосна громада, фінансування сепаратизму

ПОЛТАВА
12.06.2018, 06:44

Здобутки Костянтина Жеваго: екологічне лихо, фінансові борги, кріпосна громада, фінансування сепаратизму_1

За останні двадцять років К.В. Жеваго створив фінансово залежну від нього десятитисячну громаду, або просто кажучи – «республіку Ferrexpo», з осередком у місті Горішні Плавні.

Мешканці так званої «республіки Ferrexpo» за все вдячні Костянтину та готові до будь-яких дій у відстоюванні інтересів свого поводиря. Цинізм Жеваго у ставленні до громадян своєї «республіки», на що залежні від нього люди закривають очі, просто шокує. Заради мільярдного фінансового благополуччя народного обранця мешканці «республіки» готові дихати забрудненим повітрям, жити без чистої води, вживати їжу, вирощену на забруднених пилом огородах, та найгірше – ризикувати здоров’ям майбутнього покоління.

Екологія «республіки»:

Влітку 2017 року депутатами профільної комісії з екології та раціонального природокористування обласної ради було проведене виїзне засідання, на якому депутати та громадськість хотіли переконатися у безпечності діяльності переробних підприємств Ferrexpo. Але, окрім звичних балачок, заслуховування статистичних даних, додатково організованої екскурсії для замилювання очей та банального застілля в їдальні, засідання так і не змогло реально щось вирішити лише тому, що керівництво підприємства оминуло наболілі питання.

А наболіло ось що:

1. Щомісячне (ред: дані за 2016 рік) споживання природного газу сягає 15 мільйонів м3. Як можна дихати таким повітрям?

2. Щогодинне наповнення водою Горішнє-Плавнинського та Лавриківського родовища, а це розірвані горизонти та опади в об’ємі 2-3 тисячі м3/г. Куди ця вода направляється із кар’єрів та яка сплачується сума екологічного податку? Річний об’єм кар’єрної води перевищує 20 мільйонів м3.

3. Гори виснаженої відвальної породи, яку ніхто не планує повертати назад до кар’єру.

4. Відсутність екологічної експертизи про безпечність розробки Біланівського родовища з урахуванням суміжного розташування Кременчуцького уранового родовища та ставка-випаровувача нафтопереробного заводу.

Здобутки Костянтина Жеваго: екологічне лихо, фінансові борги, кріпосна громада, фінансування сепаратизму_3

Діями керівництва Ferrexpo порушено норми Закону України «Кодекс про надра», а саме стаття 24:

Користувачі надр зобов’язані:

3) забезпечувати безпеку людей, майна та навколишнього природного середовища;

4) приводити земельні ділянки, порушені при користуванні надрами, в стан, придатний для подальшого їх використання у суспільному виробництві;

4-1) надавати та оприлюднювати інформацію про загальнодержавні та місцеві податки і збори, інші платежі, а також про виробничу (господарську) діяльність, необхідну для забезпечення прозорості у видобувних галузях, відповідно до порядку, затвердженого Кабінетом Міністрів України…

Особисті фінансові борги ватажка республіки:

-понад три роки Костянтин Жеваго не повертає борги народові України в особі Національного Банку України в сумі 6,3 мільярда гривень.

-має особистий борг перед своїм та своїми же руками доведеного до банкрутства ПрАТ «Банк «Фінанси та Кредит» в сумі 8,2 мільйона гривень.

-три роки комунальні підприємства обласної ради не мають змоги повернути свої кошти з рахунків збанкрутілого ПрАТ «Банк «Фінанси та Кредит» в сумі понад 6,655 мільйона гривень.

Дивує лише те, що звичайна людина з копійчаними боргами отримує наганяй від державних служб та відкриті провадження, а доларовий мільярдер та народний депутат Жеваго з мільярдними гривневими боргами вільно пересувається не лише Україною, а й світом та вже давно «пробачив» українцям свої борги.

Здобутки Костянтина Жеваго: екологічне лихо, фінансові борги, кріпосна громада, фінансування сепаратизму_5

Залежна громада «республіки»:

Громада «республіки» – це робітники підприємств Ferrexpo та їх родини, родини службовців різних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, викладачі та вихователі, пенсіонери та інваліди, пересічні місцеві мешканці, які отримують будь-які соціальні допомоги. Прикро визнавати й те, що підростаюче поколінняу більшості вже зомбоване жевагівськими обіцянками та сліпо вірить в оманливе яскраве майбутнє під керівництвом Жеваго та його команди.

Заради жевагівських фінансових подачок люди готові відмовитися від питної води та терпляче чекати на підвезення її водовозами. Фермери відмовляються від землі взамін швидкого прибутку – навіщо працювати, коли є дармові гроші? Руйнування будинків, вживання харчів із забрудненої викидами підприємств Ferrexpo землі, цілодобовий шум від роботи кар’єрної техніки – все це отримала покірна та терпляча громада. А що написано в Конституції України, га, громадо?

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

Стаття 16. Забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України… збереження генофонду Українського народу є обов'язком держави.

Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.

Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності.

Право приватної власності є непорушним.

Примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості. Примусове відчуження таких об'єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану.

Стаття 50. Кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена.

Сепаратизм та його фінансування:

Під час проведення фейкових громадських слухань у Дмитрівці, які провели жевагівські підлабузники 7 червня 2018 року, мешканці села називали інакомислячих СЕПАРАТИСТАМИ, котрі буцімто не бажають погодити нову збільшену грошову оцінку земельних ділянок для ТОВ «Біланівський ГЗК», чим, мовляв, завдають шкоди місцевій громаді.

Можливо, сепаратизм полягає в іншому, а саме – у бажанні дмитрівчан отримати гроші будь-якою ціною, не звертаючи уваги на протести мешканців Кременчука та навколишніх сіл? Виходить так, що представники громади «республіки» (ред.: до складу якої потрапило і с. Дмитрівка) за гроші свого господаря нехтують вимогами безпеки життя та думками громадян іншої, сусідньої громади та й ще виказують свою байдужість до їхнього майбутнього. Якраз спрямовані дії жевагівської команди провокують конфлікти між людьми, поділ громадян на своїх та чужих. «Благодійна» допомога та фінансування потрібних громад і особисто їх керівників – оце і є новітнім українським олігархічним СЕПАРАТИЗМОМ.

Чотири роки українське підприємство Ferrexpo звітувало про мільярдні збитки при тому, що кожного року отримувало мільярдні відшкодовування податку ПДВ, надавало сотні мільйонів гривень благодійної допомоги потрібним громадам. Якою може бути благодійність на збитках?

А фінансування ЛНР на півмільярда гривень у 2015 році, про що писав Останній Бастіон, теж забули?

А фінансування ДНР?

А зрив контракту та постачання бракованої техніки до ЗСУ?

Олег Підгорний

Читайте також:
Полтава
Мешканець Великобудищанської громади до останнього подиху боронив рідну землю від загарбників. Тепер чоловік у Небесному Воїнстві України.
вчора, 14:47
Полтава
Полтавським «зеленим ямщикам» слід брати приклад із колег по цеху. Але, коли бажання сприяти перемозі України немає, то воно і не з'явиться.
вчора, 06:02
Полтава
У міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.
27 березня, 12:18
Полтава
Чоловік рибалив в акваторії Кам'янського водосховища неподалік села Орлик Полтавського району. Тепер доведеться заплатити штраф.
27 березня, 07:00
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23
Полтава
Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.
26 березня, 14:45