Зе-команда хоче, щоби влада США приборкала КСУ

Опінії
08.12.2020, 12:35
Дмитро Кулеба (ліворуч) з американським сенатором Джеймсом Рішем (праворуч)
Дмитро Кулеба (ліворуч) з американським сенатором Джеймсом Рішем (праворуч)

Міністр закордонних справ України закликав американський уряд допомогти розігнати "некерований" Конституційний суд.

Політолог, голова Центру політичних студій "Доктрина"

Ох, як добре: Кулеба просить США допомогти новій зеленій команді розігнати Конституційний суд. Просто ось так взяти та посприяти розгону, бо цього разу антикорупційну ковдру перетягнула не себе владна команда з Офісу президента, а не мужики в мантіях.

Тому Штати мають підігнати авіаносець і посприяти розгону КСУ, на який ні у кого в Конституції немає повноважень. А якщо серйозно, то ось так і виглядає антикорупційна ідея в прямому застосуванні.

Є внутрішня суперечка між групами впливу. Одна з них дістає з кишені антикорупційні нунчаки та починає розмахувати ними перед носом іншої; громадськість в захваті, США і ЄС плескають в долоні – інфраструктура нових органів дійсно працює і наводить жах на олігархію, браво!

Ближче до ранку групи впливу між собою розв'язують усі питання полюбовно, у лазні або у гольф-клубі. Справи від антикорупціонерів і їх крики йдуть на розпалку для шашликів, епізоди забуваються, ніхто не сідає.

Через пів року стається новий конфлікт вже між іншими групами впливу. Кум чийогось кума, як виявляється, працює у САП і його можна "підключити", і ось, нові підозри та провадження: громадськість і фахівці з посольств плескають в долоні.

Ранок, мирний договір, шашлики, закриті справи. І так по колу.

Потім ще через пів року який-небудь топ з антикорупціонерів подає звіт, що інфраструктура-то діє, просто їй не дають видихнути злі можновладці. Давайте ще змусимо доярок декларуватися.

А усе просто: просто наші українські групи впливу додумалися створити Заходу ілюзію, яка буде лягати в його моралістське світобачення і приносити постійні гучні епізоди, які дають інфоприводи та можна видати їх за результати. І продовжують вирішувати абсолютно внутрішні справи інструментами, які самі ж по телебаченню для маскування називають інструментами зовнішнього впливу.

Громадськість бідкається, посольства розводять руками.
Зе-команда хоче, щоби влада США приборкала КСУ_1
Читайте також:
Політика
Найбільші економіки вважають, що існування України не вплине на стан справ у всьому світі. Тому закликали жертву агресії припинити спротив.
20 листопада, 13:45
Політика
Деякі представники номенклатури не вважають катастрофою повернення до Білого дому 45-го президента. Владі КНР варто співпрацювати зі США.
11 листопада, 13:43
Політика
Це пов'язано з тим, що росія веде гібридну війну і здійснює спроби диверсій на польській території.
22 жовтня, 18:30
Політика
Поразка у багаторічній війні за Карабах штовхнула Єреван в обійми Тегерану. Натомість тріумфатор Баку поновив тісні відносини із Москвою.
13 жовтня, 12:54
Політика
Низка фінляндських аналітиків вважає нагальним поповнення Північноатлантичного альянсу. Континентальна безпека перед усім.
30 вересня, 21:45
Політика
Індія традиційно вважається лідером країн світу, які дотримуються політики позаблоковості й неприєднання. Цим користуються Україна і РФ.
27 вересня, 06:00