Зе-команда взялася систематично нищити українське військо

Опінії
20 листопада, 08:51
Зе-команда взялася систематично нищити українське військо
Фото: Liga.Net

Картелю друзів Володимира Зеленського треба з чогось харчуватися, тому зменшено держфінансування армії.

Народний депутат України VIII скликання

"Слуги" наступають на граблі Януковича усюди — у міжнародній політиці, намаганні узурпувати владу, русифікації та знищенні армії. Вони намагаються знівелювати усі здобутки України, що далися нам працею та кров'ю.

У цьому році програми матеріально-технічного забезпечення ЗСУ профінансовані лише на 57%. Досі не закуплене для ЗСУ пальне на 4,7 млрд грн і харчування на 3,8 млрд грн.

Не виконана програма будівництва воєнних об’єктів на 3,8 млрд грн!

І ми з вами прекрасно розуміємо, що вже нічого з цього виконано не буде. Адже у бюджеті катастрофічна діра, а картелю друзів Зеленського треба з чогось харчуватися.

Укроборонпром звинувачує профільне міністерство у втручанні в діяльність концерну, у зриві реформи та затягуванні підготовки ключових нормативно-правових актів, необхідних для імплементації нового Закону "Про оборонні закупівлі". Останній має набрати чинності з 1 січня 2021 року, що може загрожувати зупинкою усього процесу підписання контрактів з виробниками озброєння та військової техніки для потреб Збройних Сил України та інших замовників.

Це все єдина стратегія знищення основ держави — економіки, культури та армії.
Читайте також:
Вони ж розумні, це ми, ясен пеньок – дурні набиті.
19 листопада, 09:09
Після зміни Зе-владою керівників державних підприємств, останні сумарно втратили за рік 10 мільярдів гривень.
11 листопада, 11:24
Фантазії Маркіза де Сада – це нудне чтиво на тлі фантазій Зеленського...
30 жовтня, 14:36
Європарламентарі закликали керівника монобільшості у Верховній Раді Давида Арахамію взятися за виконання передвиборчих обіцянок.
07 жовтня, 08:39
Мислити стратегічно "гарант" не вміє та не хоче, а тому він приречений бути полоненим своїх ілюзій про мир і покращення.
01 жовтня, 08:31
Події останнього тижня свідчать про те, що в Офісі президента замислилися над посиленням і так не малої ролі силовиків у житті країни.
29 серпня, 10:01