Зе-Квартал хоче заприятелювати з медіамагнатом Мердоком

Опінії
21.11.2023, 21:30
Зе-Квартал хоче заприятелювати з медіамагнатом Мердоком
Фото: Facebook

Колись найвеличнішому лідору з Кривого Рогу не вдалося підкупити московита Алєксандра Маслякова. Нині взявся за американця Руперта Мердока.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Цікава деталь, яку можуть не помітити ті, хто слабко цікавиться кланами медіа-гігантів. Єрмак пішов давати косноязичне інтерв'ю у США на Fox News.

Зеленський днями викладав фотку з Лакланом Мердоком — старшим сином Руперта Мердока, з яким вони контролюють конгломерат Fox Corporation, до якого входить телеканал Fox News. Лаклану навіть орден якийсь дали.

Інтерв'ю Зеленського, де він облив брудом Майдан, ЗСУ, Залужного і сказав, що похід ветеранів АТО в раду 2014 «був помилкою» вийшло у The Sun. А це видання теж у холдингу Мердока.

Очевидно, що наші «кручу верчу» після того, як наляпали фігні і крінжатіни і ще і обісрали авторів CNN, Axios, Time, NYT — вирішили різко подружитись із кланом Мердока. Може, заодно, і тіпа з Трампом, якого багато років підтримує Мердок — подружитись.

Але вийшла, що там прутня, що тут.
Читайте також:
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.
22 лютого, 13:45
Опінії
Ця шайка крала, краде й красти буде.
20 лютого, 15:35
Війна
Ніхто так активно не копає яму українцям, як самі ж українці. Нашими руками ворог хоче загнати у нову пастку гібридної війни.
19 лютого, 07:25
Опінії
Готуватися до вторгнення, махаючи прапорами? Як допомогло стояння з прапорами Маріуполю, Харкову, Бердянську, Сумам?
16 лютого, 16:41
Опінії
Володимиру Зеленському не стати президентом вдруге. Чому? Ну, бо він вважає людей гівном.
05 лютого, 20:38