ЗЕ-плутались: полтавські мажоритарники йдуть на вибори самовисуванцями, але представляються «слугами народу»

ПОЛТАВА
09.07.2019, 08:36
ЗЕ-плутались: полтавські мажоритарники йдуть на вибори самовисуванцями, але представляються «слугами народу»

Запроваджений Володимиром Зеленським карнавальний стиль політики дає про себе знати і на місцевому рівні, внаслідок чого у виборців уже почало зеленіти в очах.

Одразу кілька кандидатів-мажоритарників балотуються по округах Полтавщини як самовисуванці, але в агітації вказують на причетність до партії «Слуга народу».

Так, по 149-му округу самовисуванцем балотується В’ячеслав Мінязев.

Цей кандидат уже відзначився тим, що агітував за себе під час заходу, влаштованого органами місцевої влади. «Агітація на халяву» відбувалася 22 червня у Кобеляках.

Мінязев зареєстрований як самовисуванець. Але листівки зображують його як представника ЗЕ-команди. Останні, до речі, були розклеєні місцевими агітаторами з ентузіазмом – навіть поблизу громадських туалетів.

Подібною є ситуація з кандидатом у народні депутати по 145-му виборчому округу Олегом Петровцем.

Як відзначають представники «Опори», в Полтаві кандидат-самовисуванець Олег Петровець проводить зустрічі з виборцями, на яких розповідає про підтримку Володимира Зеленського та партії «Слуга народу». В своїй агітаційній продукції він використовує символіку та кольори партії Президента, хоча «офіційні» представники «Слуги народу» від нього відхрестилися.

Також в Кременчуці з’явились білборди кандидата-самовисуванця Кирила Кузьміна з використанням символіки партії Зеленського.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18