Зе-влада використала ковідний фонд для розкрадання бюджетних коштів

Опінії
26 квітня, 08:51
Зе-влада використала ковідний фонд для розкрадання бюджетних коштів
Фото: Рудана

Аудит "Коронавірусного фонду" виявив порушень на 407 мільйонів гривень.

Економіст, колишній міністр фінансів України

Як міністр фінансів у 2020-му я запропонував і створив ковідний фонд. Він мав стати інструментом швидкого реагування, щоби забезпечити підтримку лікарів, закупівлю медикаментів та обладнання, підтримку бізнесів і  громадян, що постраждали від коронакризи.

Узгодити його створення з МВФ було надзвичайно важко. Та я це все ж таки зробив, і фонд було створено.

Проте, після моєї відставки все пішло шкереберть. Гроші витрачалися не за призначенням, або й взагалі на речі, що жодного стосунку не мають до охорони здоров’я або фінансової підтримки громадян.

Цілком передбачувано, що МВФ вимагав аудиту ковідного фонду, щоби перевірити, куди і як були витрачені такі шалені гроші.

Результат цього аудиту також передбачуваний. Навіть з дуже обережних формулювань Держаудитслужби зрозуміло, що гроші йшли не за призначенням.

У тендерах брали участь бозна-хто, кошти витрачалися неефективно. А те, що зараз у нас відбувається із вакцинацією, рівнем захворюваності, місцями у лікарнях, безробіттям і економікою – наочна демонстрація того, що необхідний і корисний інструмент опинився в руках негідників та дилетантів.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Вітчизняна наука дихає на ладан від надміру профанів зі ступенями та корупційних схем на мільйони, а ви й надалі "гризіть граніт" задурно.
17 червня, 13:13
"Всю цю гидоту давно можна було розігнати, але законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуду припадає пилюкою в парламенті".
15 червня, 16:55
Митники “заробляли” на переміщенні вантажів через державний кордон без сплати митних платежів.
04 червня, 14:53
За минулий рік ця "суддя", нашим з вами коштом, отримала 1,2 млн грн зарплатні.
03 червня, 16:28
Що намагався приховати нинішній голова Національного банку України, але в нього не вийшло
03 червня, 13:45