Зелене шапіто вирушає до Берліна на конференцію з відбудови

Опінії
10 червня, 16:05
Зелене шапіто вирушає до Берліна на конференцію з відбудови

Менше ніж за добу до початку заходу у нас невідомий навіть голова делегації!

Журналіст і засновник проекту “Наші гроші”

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Нарешті оприлюднили порядок денний велетенської конференції «Ukraine Recovery Conference» в Берліні, де ми б мали розповідати західним бюргерам як класно інвестувати в відбудову Україну.

Як ви вже знаєте, Офіс президента перед цим заходом вигнав з міністерства інфраструктури Кубракова. Шмигаль особисто заборонив їхати на цей захід голові Держвідновлення Мустафі Найєму.

В общім весь символізм нашої заїбатєльської підготовки до спілкування з донорами про мільярди став самий перший пункт порядку денного на заході, що почнеться завтра вранці.

Це ви бачите на першому скріні – менше ніж за добу до початку заходу у нас невідомий навіть голова делегації! Шольц – є. Урсула – є. А у нас – «викинемо камінь-ножиці-бумага».

Зелене шапіто вирушає до Берліна на конференцію з відбудови_1

На жаль, це тупе банальне позорище. І всі розуміють, що воно пов’язане з тим, що Зеленський і Єрмак під час вторгнення втратили довіру до Кубракова як безвідмовного виконавця: начав здавать будівельних хабарників в НАБУ, придумувать якусь захисну нормативку від корупції. Не по понятіям, кароч.

Тому мені було дуже цікаво хто в нашій делегації буде на панелі, присвяченій грошам в інфраструктурі. Аж гульк! Олексій Кулеба в статусі «доповідача від імені президента України».

Прізвище цього заступника Єрмака вже вигулькувало у гонитві за крісло міністра по будівництву. І у нього є підстави претендувати на посаду, яка контролюватиме майбутні мільярди доларів на відбудову.

По-перше, Кулеба до вторгнення працював в КМДА, і Кличко вже тоді казав, що Кулебу йому рекомендував особисто Єрмак. І коли Кличка заганяли на відставку пачкою справ ДБР і поліції, то департамент Кулеби був єдиним, який оминули обшуки.

Зараз Кулеба в Офісі президента має кабінет поруч з кабінетом Юрія Голиком, незабутнім координатором «Великого будівництва».

Також Кулеба від імені ОП курує будівництво фортифікацій обладміністраціями. І це ж треба, з усіх «губернаторів» на цю панель взяли Віталія Кіма з Миколаївщини.

Саме в його фортифікаційних кошторисах ціна деревини була завищена втричі порівняно з ринком, і це було рекордом серед усіх ОДА.

Від мерів взяли Ігоря Терехова з Харкова. По чистому співпадінню (справді, я навіть не знав, що він буде на конференції), ми саме сьогодні опублікували історію про закупівлю його комунальниками проводів по ціні х1,5.

В общім не буду вас перегружать емоціями. Треш і угар на обличчя.

Читайте також:
Політика
Дмитро Хандусенко (колишній податківець) перереєстрував на батька свій бізнес після отримання посади на держслужбі.
28 травня, 16:37
Опінії
Чому досі не мобілізований до лав ЗСУ сержант запасу Олексій Рєзніков?
28 травня, 09:06
Опінії
Премії екс-голови «Нафтогазу» Коболєва не дають спокійно спати голові правління «Укренерго» Кудрицькому
22 травня, 16:30
Кримінал
Він вимагав 250 тисяч гривень за підʼєднання до газових мереж
21 травня, 09:38
Політика
Ексголова Одеської РДА Юрій Крук під час війни задекларував придбання готельного комплексу с Altis у Словаччині
21 травня, 09:05
Політика
Що задекларував в.о. начальника податкової у Миколаївській області під час війни?
10 травня, 17:30