Зелені блазні зливають країну

Позиція
08 березня, 09:02

А як же протокол, повага і міжнародні документи? Може досить вже опускати планку?

Колишній надзвичайний та повноважний посол України в США Валерій Чалий висловив свою думку, щодо призначення Валерія Залужного послом України у Великій Британії.

Іспанський сором…

МЗС України не просто десь випадково дало витокти інформації, а само опублікувало офіційний коментар ще ДО рішення країни перебування, в день погодження Президентом України кандидатури на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України… і «спрямувало британській стороні відповідний запит на агреман».

Про Віденську конвенцію про дипломатичні зносини щось чули, ні?

«Ст. 4  Держава, що акредитує, повинна переконатися в тому, що держава перебування дала агреман на ту особу, яку вона передбачає акредитувати як голову представництва в цій державі».

«Особливо важливо (і цього вимагає міжнародна практика), щоб факт запиту агреману зберігався в повній таємниці, тому що розголошення таких відомостей, особливо при відмові у наданні агремана, може призвести до негативних наслідків, зокрема до ускладнення вiдносин між зацікавленими державами…» (Волошина Н.М., Дзюба М.Т., Жарков Я.М., Мехед П.М. Військовий етикет і дипломатичний протокол. Навчальний посібник.// За заг. редакцією Ольхового І.О. канд. геогр. н., доцента – К.: ВІ КНУ ім. Тараса Шевченка, 2011. – с. 115)

Навіщо у всіх підручниках для студентів (включно з наведеним посібником) із дипломатичних зносин та протоколу написано одне, а хтось без сорому й совісті множить це все на нуль?

А як же тепер тестові питання під час проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?

Навіщо тоді це все? Протокол, повага до країни-партнера, міжнародні документи?

Може досить вже опускати планку?


Від «Останнього Бастіону».

Єрмак і Зеленський продовжують системно знищувати імідж України на міжнародній арені.

Спочатку вони призначають косметологшу, а за сумісництвом колишню генпрокурорку Венедіктову послом України у Швейцарії та Ліхтенштейні.

Потім сексологиню Єрмака Олесю Ілащук призначають послом України у Болгарії.

Для мене зрозумілим є факт співучасті Залужного, Зеленського, Єрмака, Рєзнікова, Баканова у здачі країни ворогу в лютому 2022 року.

Відкриті, через розмінування і відведення військ, ворота в Україну, в які парадним строєм, через побудовані оборонні лінії Зеленхайма-Суровікіна-Залужного, заїжджав ворог, знищуючи, вбиваючи, ґвалтуючи, грабуючи  наших співгромадян, були, безумовно, відкриті щонайменше  за злочинної бездіяльності Залужного та його підлеглих, які здійснювали оперативне керування ЗСУ, виконуючи вказівки Зеленського - Єрмака.

Звільнення Залужного Зеленським несло загрозу Зеленському, оскільки Залужний не міг не знати про плани здачі України.

Замість кулі за мовчання, Зеленський вибрав пряник, нагородивши Залужного медалькою героя. Яку «герой» Бучі, Маріуполя, Ірпеня, Херсона, герой сотень тисяч вбитих українців прийняв.

Зелені блазні зливають країну_1

Як і прийняв наступну плату за мовчання посла в Британії.

На жаль, у своєму захопленні намальованими телевізором і продажними змі героями, малоосвічені представники плебсу здатні ідеалізувати своїх героїв, як вони ідеалізували і привели до влади кварталівських блазнів, які зрадили як країну, так і своїх адептів. Відправивши їх під убій на фоні дешевих гасел.

І чергове плюндрування всіх законів, у тому числі і про дипломатичну службу, є яскравим лакмусом того, що цю  кварталівську п..ту сіоністи привели з одною метою знищенні державності України.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Позиція
Технологічна аварія з пожежею сталася на межі балансової приналежності газопроводу Укргазвидобування та Оператора ГТС України
16:35
Політика
В СБУ заявили, що деякі працівники «поліції ДНР» не колаборанти
09:13
Політика
Ольгу Кравченко призначили директором юридичного департаменту Державної митної служби
вчора, 11:02