Єрмак розставляє своїх людей у посольствах України в Європі

Опінії
19.11.2022, 08:54
Єрмак розставляє своїх людей у посольствах України в Європі
Фото: Facebook

Вітчизняна дипломатія – наша велика біда. Посади рядового помічника консула і до самого міністра часто-густо займають відверті дилетанти.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Днями прочитав про призначення колишньої генпрокурорки Ірини Венедіктової послом України у Швейцарії. Спробую висловитися максимально коротко.

Політика призначень дипломатів за будь-яким принципом, окрім професіоналізму, за роки існування країни призвела до того, що в Африці прямо звинувачують Україну у... голоді! Натомість у Південній Америці впевнені, що Владімір Путін "усе робить правильно".

Дипломатія – це не місце, куди можна скидати з політичної скелі людей, яких призначити нема куди, а ображати не хочеться. Дипломатія – це ще один фронт війни, де воювати там треба професійно і системно, інакше не буде перемог.

Дипломатію ми пройобуємо роками!

Особливо у країнах, які вважали "нецікавими". А зараз неприємно дивуємося та ображаємося, дізнавшись, що "нецікаві" країни теж голосують в ООН, виробляють зброю, мають запаси снарядів совєцьких зразків, але чомусь не ідуть нам назустріч.

Призначення Венедіктової послом у Швейцарію, а до цього ексміністра оборони Андрія Тарана послом у Словенію – це системні помилки. Їх має бути виправлено!

Українська дипломатія має бути важелем впливу у світі й вирішувати безліч проблем нашої держави, а не тільки проблему того, куди подіти колишніх членів владної команди. Тож, думай-те!..

Читайте також:
Політика
Поки «найвеличніший лідор світу» роз'їжджає альпійськими курортами, наші співгромадяни мусять йти в ярмо ворога. Все через дії Зе-влади.
19 червня, 08:00
Політика
Зе-команда має багаторічний досвід зі створення видовищ для знудженої публіки. Тепер вони перейшли на найвищий міжнародний рівень.
18 червня, 07:10
Політика
Попри розпропаговану Банковою міжнародну підтримку справедливого миру, у Швейцарії виникли суперечності. «Глобальний Південь» проти.
17 червня, 21:42
Полтава
Офіс простих рішень з вулиці Банкової множить свої регіональні філії. Чиновники не цураються визнавати, що займаються профанацією.
06 червня, 21:46
Політика
Зе-влада запровадила жорсткі ліміти на споживання електроенергії в усіх регіонах. Обленерго застосовують графіки погодинних відключень.
06 червня, 07:11
Економіка
Одна із найзаможніших держав Європи готова пом'якшити власні правила експорту зброї. Проте нам жодним чином не допомагатиме.
17 травня, 08:29