Єрмак розставляє своїх людей у посольствах України в Європі

Опінії
19.11.2022, 08:54
Єрмак розставляє своїх людей у посольствах України в Європі
Фото: Facebook

Вітчизняна дипломатія – наша велика біда. Посади рядового помічника консула і до самого міністра часто-густо займають відверті дилетанти.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Днями прочитав про призначення колишньої генпрокурорки Ірини Венедіктової послом України у Швейцарії. Спробую висловитися максимально коротко.

Політика призначень дипломатів за будь-яким принципом, окрім професіоналізму, за роки існування країни призвела до того, що в Африці прямо звинувачують Україну у... голоді! Натомість у Південній Америці впевнені, що Владімір Путін "усе робить правильно".

Дипломатія – це не місце, куди можна скидати з політичної скелі людей, яких призначити нема куди, а ображати не хочеться. Дипломатія – це ще один фронт війни, де воювати там треба професійно і системно, інакше не буде перемог.

Дипломатію ми пройобуємо роками!

Особливо у країнах, які вважали "нецікавими". А зараз неприємно дивуємося та ображаємося, дізнавшись, що "нецікаві" країни теж голосують в ООН, виробляють зброю, мають запаси снарядів совєцьких зразків, але чомусь не ідуть нам назустріч.

Призначення Венедіктової послом у Швейцарію, а до цього ексміністра оборони Андрія Тарана послом у Словенію – це системні помилки. Їх має бути виправлено!

Українська дипломатія має бути важелем впливу у світі й вирішувати безліч проблем нашої держави, а не тільки проблему того, куди подіти колишніх членів владної команди. Тож, думай-те!..

Читайте також:
Опінії
За авторитарної моделі, держава працюєш у парадигмі «свій-чужий». А своїх багато не буває і періодично вони стають... чужими.
01 лютого, 21:55
Економіка
Дякуємо інвест-няням із Зе-команди за збідніння населення. Ба більше: «слуги» олігархів продовжують грабувати український народ.
21 січня, 13:53
Політика
«Слуги неукраїнського народу» грають у «російську рулетку». Але замість власної скроні під дуло ворожої гармати підставляють кожного з нас.
14 січня, 17:19
Опінії
Випадок із журналістом «24 Каналу» Олексієм Печієм показав неоднорідність українського суспільства. Ура-патріотів купа, українців — катма!
24.12.2023, 19:57
Політика
Міський голова Києва заручився підтримкою депутатів, щоби продовжувати «відмивати» кошти платників податків. Українська армія зачекає...
15.12.2023, 21:42
Політика
Зе-влада боїться брати у склад делегацій на важливі зустрічі справжніх фронтовиків. Паркетні генерали у хакі Банкову цілком влаштовують.
13.12.2023, 12:42