Єрмак розставляє своїх людей у посольствах України в Європі

Опінії
19.11.2022, 08:54
Єрмак розставляє своїх людей у посольствах України в Європі
Фото: Facebook

Вітчизняна дипломатія – наша велика біда. Посади рядового помічника консула і до самого міністра часто-густо займають відверті дилетанти.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Днями прочитав про призначення колишньої генпрокурорки Ірини Венедіктової послом України у Швейцарії. Спробую висловитися максимально коротко.

Політика призначень дипломатів за будь-яким принципом, окрім професіоналізму, за роки існування країни призвела до того, що в Африці прямо звинувачують Україну у... голоді! Натомість у Південній Америці впевнені, що Владімір Путін "усе робить правильно".

Дипломатія – це не місце, куди можна скидати з політичної скелі людей, яких призначити нема куди, а ображати не хочеться. Дипломатія – це ще один фронт війни, де воювати там треба професійно і системно, інакше не буде перемог.

Дипломатію ми пройобуємо роками!

Особливо у країнах, які вважали "нецікавими". А зараз неприємно дивуємося та ображаємося, дізнавшись, що "нецікаві" країни теж голосують в ООН, виробляють зброю, мають запаси снарядів совєцьких зразків, але чомусь не ідуть нам назустріч.

Призначення Венедіктової послом у Швейцарію, а до цього ексміністра оборони Андрія Тарана послом у Словенію – це системні помилки. Їх має бути виправлено!

Українська дипломатія має бути важелем впливу у світі й вирішувати безліч проблем нашої держави, а не тільки проблему того, куди подіти колишніх членів владної команди. Тож, думай-те!..

Читайте також:
Історія
Керівництво "Укрзалізниці" використало громадян, які не знають свого минулого. Навіть війна не навчила українців берегти пам'ять.
18 березня, 19:04
Політика
Поговоримо трохи про Ставку та Бахмут. Скільки осіб має там бути, колись замислювалися? Якщо ж ні, то дарма...
08 березня, 16:01
Політика
Наперекір гучним і показним реформам українська молодь не засвоює потрібні їй знання через перевантаженість зайвими предметами.
14 лютого, 16:51
Політика
Впродовж 31 року відновленої незалежності всі президенти, прем'єр-міністри та міністри освіти займалися відвертою профанацією.
08 лютого, 19:12
Опінії
Народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк могла стати ґауляйтершею. Але в українських  захисників були свої плани...
24 січня, 19:45
Опінії
З кожною новою владою реформи у нас починаються і... зупиняються! Найбільше страждає галузь освіти, яку захопили ексрегіонали.
28.11.2022, 19:12