Зеленський живе у реальності, де він завжди переможець, — німецькі журналісти

ПОЛІТИКА
16.12.2019, 09:50
"Нормандська зустріч"
"Нормандська зустріч"
Фото: Главком

Обрання Володимира Зеленського президентом — це така гра громадян України з віртуальною реальністю.

До такого висновку прийшли редактори німецького видання "Tageszeitung", опублікувавши розгромну статтю про перші 100 днів Зе-команди при владі.

Журналісти стверджують що владна вертикаль, вибудована Зеленським, насправді не більше за мильну бульбашку, бо вона існує в ілюзорному світі, в який, очевидно, вірять на Банковій, але не на решті території України.

Водночас у виданні наголошують, що українське суспільство, захопившись телевізійним образом "народного президента Голобородька", демонструє поведінку споживачів, яким все одно, хто керуватиме їхньою державою, бо звикли бути пасивними виборцями, а не активними протестувальниками.

«Теперішній Президент України — це людина з інакшим соціокультурним кодом, в якого мало спільного з основними культурними цінностями Європи, не кажучи про його рідну країну. Адже він орієнтується на російський ринок, де українців і його особисто зокрема сприймають за усталений стереотип "смішних хохлів", а не самостійну націю», — підсумовують німецькі журналісти. 

Читайте також:
Розвідники наголошують, що стоять на захисті національної безпеки України.
18:47
Обрання запобіжного заходу Порошенку було залишено без розгляду в зв'язку з закінченням досудового розслідування.
вчора, 17:45
Освітяни нагадують, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням.
07 липня, 14:40
Днями Ілля Кива вчергове «відзначився».
06 липня, 20:46
Деталі кримінальної справи містять гриф «секретно». Згідно з санкцією статті про шпигунство, йому загрожує до 20 років ув'язнення.
06 липня, 16:57