Зеленський живе у реальності, де він завжди переможець, — німецькі журналісти

ПОЛІТИКА
16.12.2019, 09:50
"Нормандська зустріч"
"Нормандська зустріч"
Фото: Главком

Обрання Володимира Зеленського президентом — це така гра громадян України з віртуальною реальністю.

До такого висновку прийшли редактори німецького видання "Tageszeitung", опублікувавши розгромну статтю про перші 100 днів Зе-команди при владі.

Журналісти стверджують що владна вертикаль, вибудована Зеленським, насправді не більше за мильну бульбашку, бо вона існує в ілюзорному світі, в який, очевидно, вірять на Банковій, але не на решті території України.

Водночас у виданні наголошують, що українське суспільство, захопившись телевізійним образом "народного президента Голобородька", демонструє поведінку споживачів, яким все одно, хто керуватиме їхньою державою, бо звикли бути пасивними виборцями, а не активними протестувальниками.

«Теперішній Президент України — це людина з інакшим соціокультурним кодом, в якого мало спільного з основними культурними цінностями Європи, не кажучи про його рідну країну. Адже він орієнтується на російський ринок, де українців і його особисто зокрема сприймають за усталений стереотип "смішних хохлів", а не самостійну націю», — підсумовують німецькі журналісти. 

Читайте також:
Політика
Співведучі YouTube-каналу «Ісландія» Володимир Петров та Сергій Іванов отримали бронювання від «структур, наближених до влади».
15:38
Політика
За відставку Малюка проголосувало 7 депутатів комітету, ще 6 висловилися проти і двоє утрималися.
14:45
Політика
Трамп заявив, що Володимир Зеленський і досі «не має карт», тож він може покладатися лише на голову Білого дому.
13:35
Політика
Премʼєр Словаччини вважає, що Європейський Союз переживає одну з найбільших криз.
13:02
Політика
У СЗР офіційно заперечила перехід Андрія Єрмака до розвідки.
вчора, 15:18
Політика
Адміністрація США розглядає можливість пом’якшення санкційного режиму щодо Венесуели.
вчора, 09:30