Зеленський і Мамай одночасно розпочали передвиборні кампанії

Позиція
30 квітня, 17:22

І якщо Мамай намагається отримати повій та куховарок, то Зеленський з Єрмаком — всю країну.

Схоже, що найбільш актуальна передвиборна пропозиція щодо обстеження у консиліуму наркологів та психіатрів усіх здобувачів політичних та адміністративних посад має рацію, та потребує негайного впровадження у Виборчий Кодекс України.

Майже всі притомні вже розуміють, що вакханалія придурків, збоченців, повій, та інших лєщенків та орохамій у владі здатна поставити країну на грань існування.

Що за 5 років влади придурків знищена вся бюрократична модель управління країною, основою якої є фундаментальні принципи (за Максом Вебером):

  • Функціональної компетентності.

Посади займаються тільки за даним принципом, за компетентністю.

  • Бюрократичного авторитету

Найсуворіше дотримання бюрократичної ієрархії.

  • Формалізму

Підпорядкування правилам, інструкціям, які чітко зафіксовані й визначені.

  • Керівництва «без гніву й пристрасті»

Виключення емоційного аспекту взаємодії.

  • Професіоналізму

Відповідність вимогам професійної кваліфікації.

  • Корпоративізму

Духовна близькість, збіг поглядів та відстоювання інтересів корпорації, тобто єдиного цілого.

Але, судячи з початку передвиборних перегонів, і Мамай, судимий за розкрадання грошей громади, і Зеленський, поки що не судимий ухилянт і казнокрад, вже перемогли ненависного ворога, і почали витрачати награбоване на, поки що, опосередкований підкуп виборця.

Витрачаючи сотні тисяч гривень на просування своїх пик у поштові скриньки потенційних виборців.

Показово те, що передвиборна кампанія ухилянтів Мамая і Зеленського  розпочалася майже одночасно з кампанією людоловів, та критичним зменшенням запасів продовольчого зерна на теренах України.

Показово те, що передвиборна кампанія актора Зеленського, який підпрацьовує потєшним призедентом в офісі Єрмака, розпочинається диктаторським наступом на фундаментальні права і свободи громадян, гарантовані їм Основним Законом.

Показовим є час витрат коштів на підкуп виборців — час важких втрат серед захисників України, час важких боїв.

Але, зі шпальт рекламної пісульки якийсь Слинько Д.М. розповідає про якийсь «переломний 2024 рік».

Він дійсно переломний, 20 травня 2024 року закінчуються повноваження актора Зеленського, який зрадив Україну і українців. То ж Україна дійсно має шанс оговтатися від інтервенції приблуд на найвищих щаблях державної влади, і привести, шляхом виборів, національно свідомого українця на посаду Президента України. Досить зайд на найвищих державних посадах!

Балачки про «Глобальний саміт миру» після здачі ворогу територій доречні в психіатричних лікарнях, там є відповідні слухачі.

Про Україну в Євросоюзі найкраще розповість звернення до Євросоюзу, в якому зазначено, що колективний Зеленський наплював на права та свободи, гарантовані Конституцією України, за що незабаром Європа скасує безвізовий режим.

Дійсно, нащо поневоленим гоям безвіз?

Про Перемогу навіть немає сенсу говорити, в хворій уяві Зеленського, Арістовіча, Буданова, та інших орохамій і лєщенок ми вже давно перемогли, дарма, що кава від Буданова в 2022 - 2023 роках в Криму вже зовсім охолола. Але яка ОМАНлива перемога!

Про путіна і його візію 2030 року. Це питання теж пропоную віддати на відкуп професійним наркологам і психіатрам, бо незаангажованим прогресуючою психічною хворобою, або дозою наркоти, дуже складно зрозуміти екскурси на десятиріччя в майбутнє, коли поточний вдих може стати останнім.

Взагалі, читаючи оцю хрінотінь, в якій прислуга сіоністів на чолі з досі небаченими народними депутатами вихваляється якимись застарілими сімома пікапами, імовірно переданими вогневим групам, хотів би привести в приклад цій публіці дефлімпійського чемпіона Геннадія Закладного, який відвантажив на війну десять бойових пікапів, не враховуючи тепловізійних прицілів та іншої військової амуніції, забороняючи навіть згадувати про це. Добрі справи робляться в тиші.

Дарма, що ця прислуга сіоністів, за прикладом путіна і мамая не виціловує дітей в живіт, і не дарує дітям цукерки, а батькам цукорок і аптечки. Дивись, разом з Мамаєм далі б пройшли.

І наостанок.

Впевнений що проголошений «Останнім Бастіоном» курс на культурний, політичний, і врешті державний націоналізм має стати національною ідеєю, навколо якої згуртується численний етнос (дав. Гр. ἔθνος — «народ»), що проживає на території України.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Світ
Він — єдиний іранський політик і колишній голова держави, який засудив російську агресію проти України. РФ назвав «сатанинською країною».
03 червня, 19:23
Політика
«Нам також важливе виживання та сила України», — заявив 45-й президент США, здивувавши своїх однопартійців. Почалася велика гра за виборця.
24 квітня, 20:23
Світ
Виявляється, соціалізм не дуже корисний для економіки. Хто б міг подумати, що саме так працює міжнародний ринок і світовий порядок.
21.11.2023, 10:01