Зеленський на межі, або «осанна» системній корупції

Опінії
30 січня, 09:08
Зеленський на межі, або «осанна» системній корупції

У гонитві за дешевим піаром "Слуги народу" не помічають, як вибивають ґрунт у себе з-під ніг і делегітимізуються в очах суспільства.

Політолог

Час нової влади збігає. Прес-конференція полковника СБУ Нескоромного, запланована на вівторок очевидно буде позиціонуватися як ще один "срыв покровов" про погану владу України, жахливого Зеленського і злочинну Банкову, що всього півтора року назад підняла Нескоромного із забуття, звільненого з посади в Київському главку і Департаменті "К", зробивши аж першим заступником глави СБУ.

Це враховуючи його попередній досвід і невисокий для цієї посади ранг полковника, був очевидний результат договорняка, а не безпосереднього стандартного просування по службі. Але скандал буде, і цілком вірогідно знайдуться навіть люди які візьмуть на щит речі сказані Нескоромним як істину.

Інакше і не може бути, бо кому тоді потрібний полковник закордоном, якщо він не бажає стати майором Мельниченком у підсумку. Такі явища з викидами компроматів, демаршами старих соратників влади частішатимуть дедалі більше.

Головне тут, аби люди наділені правами дорослого в кімнаті не сплутали війну еліт з антикорупційною боротьбою. Бо саме так це і виглядає.

Спершу найкращий у світі президент приводить найкращого главу Офісу президента (привіт, Андрію Богдан, давно тебе не згадували), а потім цей найкращий глава приводить своїх шибеників-друзяк в пісочницю і роздає їм генеральські посади. Потім власники Андрія Богдана і цих шибеників раптом щось не поділили і відбувається наступний етап: кидання в очі піском.

У медіа це проходить як боротьба з корупцією. Безкомпромісна, сувора і жорстка; але вибачте, чи може вона проводитися людьми, які зі старту заходили в систему через схематоз? Думаю ні.

Земля буде повнитись новими "разоблачителями" і "whistleblower"-ами. Але не варто через це впадати у кураж боротьби з олігархатом, бо як правило це ознаки боротьби олігархату між собою, а не боротьби з ним.

Бо знову в стилі журналістів-розслідувачів затешуться нові Дубінські. До речі, Дубінського в "KyivPost" 2018 року подавали як жертву злочинного режиму Порошенка, на рівні з антикорупціонерами. Сам Дубінський свого часу навіть отримував від USAID гранти, що врешті не завадило йому стати учасником спецоперації російських спецслужб в Україні.

Державний секретар США Ентоні Блінкен зазначив, що адміністрація Байдена детально розгляне усі злочинні дії адміністрації РФ.

Найперша злочинна дія, яку варто було б розглянути – усе, що відбувається в українській політиці. Є хороший вислів про те, що олігархія це люди, яким спецслужби дали потримати мільярд і в наших умовах ці спецслужби явно не українські.

Зеленський на межі, або «осанна» системній корупції_1
Читайте також:
До парламенту внесено два небезпечні законопроєкти, які можуть спровокувати національні заворушення в Україні.
05 травня, 23:26
Черговий фарс від Зеленочолого Гетьмана
28 квітня, 13:15
Контрабанда остаточно переможена санкціями. На черзі – олігархи!
16 квітня, 13:04
Це якась вже розумова іноді діяльність, тому що іноді ніякого логічного пояснення їй я дати не можу.
12 квітня, 12:50
Опера, військовий ліцей і запуск літаків з Полтави  – презентація Синєгубова на сотні мільйонів.
24 березня, 17:15
Сина ексзасновника телеканалу "1+1" і російського телепродюсера Алєксандра Роднянського призначили у наглядову раду "Ощадбанку".
20 березня, 17:04