Зеленський призначив Еміне Джапарову на посаду першого заступника міністра закордонних справ

ПОЛІТИКА
18.05.2020, 17:08
Еміне Джапарова
Еміне Джапарова
Фото: 5.ua

«Гарант» погодив кандидатуру представниці кримськотатарського народу.

Володимир Зеленський призначив Еміне Джапарову на посаду першого заступника міністра закордонних справ.

Про це йшлося під час його зустрічі з представниками кримськотатарського народу, повідомляє пресслужба голови держави.

«Володимир Зеленський наголосив, що представники кримськотатарського народу мають бути представлені на вищому дипломатичному рівні. Тому глава держави погодив кандидатуру Еміне Джапарової на посаду першого заступника міністра закордонних справ», – йдеться у повідомленні.

Зеленський також повідомив, що днями планує підписати указ, згідно з яким Курбан-Байрам та Ураза-Байрам здобудуть статус державних релігійних свят.

Нагадаємо, що Еміне Джапарова є українською журналісткою кримськотатарського походження.

З квітня 2016 року вона обіймала посаду першого заступника міністра інформаційної політики України. 5 вересня 2019 р., у зв'язку з оптимізацію органів центральної влади ,уряд звільнив Еміне Джапарову з посади першого заступника міністра інформаційної політики.

Читайте також:
Київ і Бразиліа мають багато спільного – це не тільки окремі події минулого, але, що найголовніше, стратеґічні цілі на майбутнє.
06 липня, 11:45
Офіційний Єреван вважає провокаційною союзницьку угоду, днями підписану президентами Азербайджану і Туреччині у місті Шуша.
19 червня, 08:59
Українці можуть сподіватися, що дружні стосунки з країною-аґресором можливі тільки за умови повної деокупації всіх наших територій.
12 червня, 17:04
Спікер естонського парламенту запевнив президента частково визнаної Республіки Косово у всебічній підтримці на шляху до євроінтеґрації.
11 червня, 10:34
Чемпіонат світу з дзюдо, який невдовзі відбудеться у Будапешті, може стати місцем, де у спаринґу зійдуться не тільки атлети, але й політики.
01 червня, 11:24
Туреччина посилює свій вплив у країнах Північної Африки; у найближчих планах — будівництво власної військової бази у Хартумі.
31 травня, 10:34