Зеленський призначив Малюка першим заступником голови СБУ замість Нескоромного

ПОЛІТИКА
14 березня, 16:12
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Фото: 5.ua

ЗМІ стверджують, що призначення Малюка лобіювала не тільки дніпровська «синагога» на чолі з «Наріком», а й київська – на чолі з Єрмаком.

Володимир Зеленський призначив Василя Малюка першим заступником глави Служби безпеки України – начальником Головного управління з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ замість звільненого з цієї посади Дмитра Нескоромного.

Відповідні укази глава держави підписав 13 березня, повідомляється на сайті президента України.

Нагадаємо, Нескоромний працював першим заступником голови Служби починаючи з 8 листопада 2019 року

Крім того, Зеленський в п'ятницю звільнив Олександра Карпенка з посади заступника глави СБУ і Володимира Кіптенка з посади начальника Департаменту господарського забезпечення СБУ.

Також «гарант» призначив Володимира Краснянського начальником Управління СБУ в Дніпропетровській області.

Щодо Василя Малюка, то, зокрема, журналісти Антикору нагадують, що у 2015 році цей «благородний муж» був ще заступником начальника відділу К в УСБУ Житомирської області, де і став мільйонером, на ниві бурштина, лісів і гранітних кар'єрів. Не забуваючи відвозити гідну частку з кримінальних доходів своєму головному начальнику - пану Демчині, який тоді був на нинішній посаді Малюка.

Журналісти відзначають, що Демчина дуже близький «до кримінального авторитета Наріка». І що Малюк теж дуже близький з дніпровською братвою.

«До речі, кажуть, що призначення Малюка лобіювала не тільки дніпровська «синагога» на чолі з Наріком, а й київська «синагога» на чолі з Єрмаком. Цікаві зв'язку і спільні бізнес-інтереси у дніпровських «патріотів» і російського агента Єрмака. Або це просто одна і та ж «синагога» або «консерваторія»?, – резюмують журналісти. 

Зазначаючи, що рідкісною мерзотою виявилися всі ці «нові обличчя» на чолі із Зеленським. І самозрозуміло «для чого новій владі «новий Демчина»? Явно, що для боротьби з корупцією».

Читайте також:
Обидві жінки-генерали працюють у Службі безпеки України.
26 березня, 14:46
Голова СБУ нагадав, що працівники відомства часто ціною власною життя гарантують безпеку українців.
25 березня, 14:42
Російські спецслужби намагаються сіяти паніку в Україні.
23 березня, 17:25
Служба безпеки України в черговий раз закликає не довіряти інформації з неперевірених джерел та не поширювати її.
18 березня, 17:20
Через психологічний тиск, залякування та погрози кримінального переслідування терористи змусили українців погодитись на співробітництво».
17 березня, 15:40
За попередньою інформацією у такий спосіб легалізовували понад 100 росіян щомісяця.
13 березня, 18:57