Зеленський сподівається таки проштовхнути легалізацію канабісу

ПОЛІТИКА
22 жовтня, 20:12
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: YouTube

Гарант вже нічого не буде боятися, якщо народ скаже «так».

У неділю, 25 жовтня, на виборчих дільницях відбудеться всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. За його словами, ствердну відповідь більшості українців на запитання про легалізацію медичного канабісу може стати головним аргументом для Верховної ради, щоб схвалити відповідний законопроєкт.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

«Електорально нардепи побачать, що люди це підтримують. Тоді я як президент, маючи вже соціологію, нічого не буду боятися, подам цей законопроєкт і буду знати, що у мене є підтримка і Ради, і народу», – заявив він.

Нагадаємо, 25 жовтня на виборчих дільницях українцям запропонують відповісти на п'ять питань в рамках всеукраїнського опитування. Зокрема, про довічне ув'язнення за корупцію, про вільну економічну зону на Донбасі, про скорочення кількості народних депутатів до 300, щодо легалізації канабісу, про гарантії безпеки за Будапештським меморандумом.

Відзначимо, що результати опитування не несуть в собі жодних юридичних наслідків. Самого ж Зеленського неодноразово висміювали за його ідею легалізувати канабіс, яку він неодноразово висловлював. 

Як відомо, ще під час президентських виборів 2019 року опоненти неодноразово звинувачували Зеленського  в тому, що він вживає наркотики.

Читайте також:
Молодят вінчав «сам» митрополит Онуфрій.
19 жовтня, 17:26
Некомпетентність працівників Офісу Президента України іноді переходить усі межі.
26 вересня, 12:12
Платники податків мають скинутися.
15 вересня, 14:23
Єрмак і Зеленський давно помінялися ролями, ось тільки страждає від такого цуґцванґу вся Україна.
11 вересня, 15:20
Зеленський, без сумніву, зараз думає про те, щоб піти з посади.
31 липня, 12:53
У координаційній раді з протидії коронавірусу допускають введення надзвичайного стану. Питання вже обговорювалося за участі Зеленського.
09 квітня, 06:44