Зеленський сподівається таки проштовхнути легалізацію канабісу

ПОЛІТИКА
22.10.2020, 20:12
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: YouTube

Гарант вже нічого не буде боятися, якщо народ скаже «так».

У неділю, 25 жовтня, на виборчих дільницях відбудеться всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. За його словами, ствердну відповідь більшості українців на запитання про легалізацію медичного канабісу може стати головним аргументом для Верховної ради, щоб схвалити відповідний законопроєкт.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

«Електорально нардепи побачать, що люди це підтримують. Тоді я як президент, маючи вже соціологію, нічого не буду боятися, подам цей законопроєкт і буду знати, що у мене є підтримка і Ради, і народу», – заявив він.

Нагадаємо, 25 жовтня на виборчих дільницях українцям запропонують відповісти на п'ять питань в рамках всеукраїнського опитування. Зокрема, про довічне ув'язнення за корупцію, про вільну економічну зону на Донбасі, про скорочення кількості народних депутатів до 300, щодо легалізації канабісу, про гарантії безпеки за Будапештським меморандумом.

Відзначимо, що результати опитування не несуть в собі жодних юридичних наслідків. Самого ж Зеленського неодноразово висміювали за його ідею легалізувати канабіс, яку він неодноразово висловлював. 

Як відомо, ще під час президентських виборів 2019 року опоненти неодноразово звинувачували Зеленського  в тому, що він вживає наркотики.

Читайте також:
В Офісі президента досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.
14 квітня, 11:26
Учасники погрому на вулиці Банковій у Києві будуть відповідати за скоєне по всій строгості чинного українського закону.
02 квітня, 14:00
"Гарант" Конституції не припиняє мріяти про проведення в Україні амбітного міжнародного спортивного заходу – Олімпійських ігор.
09 лютого, 10:48
Ірина Венедіктова таки змогла притиснути системних корупціонерів з оточення Володимира Зеленського до стінки.
03 лютого, 11:33
Зеленський і Єрмак судомно розпочали "полювання на відьом" перед інавгурацією 46-го президента США.
15 січня, 08:58