Зеленський визнав, що допомагав путінським гаманцям обходити санкції

Виміри
28 березня, 11:00

Зеленський дав інтерв'ю пропагандистам із “Коммерсант”, “Новая газета”, “Дождь”, “Медуза” та YouTube-каналу “Зыгарь”.

У своєму інтерв'ю російським пропагандистам Зеленський визнав, що він займається міжнародною корупцією, допомагаючи Абрамовичу та іншим путінським гаманцям уникнути американських санкцій.

Пряма мова Володимира Зеленського
Пряма мова Володимира Зеленського
Пряма мова Володимира Зеленського
Пряма мова Володимира Зеленського

У нас виникає логічне питання до Володимира Зеленського, якщо з гуманітарним коридором з Маріуполя нічого не вийшло, навіщо він просив зняти санкції з путінського гаманця Романа Абрамовича ? За які заслуги і перед ким ?

В схожій цинічній манері Зеленський відмовився від повернення до України Криму і Донбасу, бо, з його слів "це третя світова війна".

Зеленський визнав, що допомагав путінським гаманцям обходити санкції_5

Подібні російські наративи підтримує і Байден, відмовляючи Україні в поставках винищувачів, систем ППО та ПРО, мотивуючи власну, і НАТОвську  бездіяльність, міфічним "ядерним ударом" з боку путіна.

На відміну від продажного актора, який грає роль президента України, і Байдена, який відмовляє в повномасштабній військово - технічній підтримці України, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, окрім надання військової підтримки України, вже місяць тримає закритими для російських військових кораблів протоки Дарданелли та Босфор, унеможливлюючи обстріл міст півдня України ракетами й артилерійськими системами морського базування.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Опінії
Як у воюючій країні забрали з бюджету 264 млрд грн для чорної діри "Нафтогазу".
вчора, 18:45
Політика
російський олігарх за величезні "хабарі" підкуповує "Иліти"
20 червня, 13:25
Світ
Влада і народ Казахстану не визнають квазідержавні утворення (кремлівські лімітрофи), оскільки їхнє існування суперечить міжнародному праву.
17 червня, 21:47