Зеленський визнав, що він не мужчина

ПОЛІТИКА
15.10.2021, 13:30
Зеленський визнав, що він не мужчина

"Не всі захисники України є чоловіками і не всі чоловіки є захисниками України", - Зеленський

Україна буде захищати людей, які захищають нашу країну на суші, у воді, в повітрі, в кіберпросторі.

Про це президент Володимир Зеленський заявив в Маріуполі під час промови з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Зеленський навів слова німецького і французького історика Жан-Бенуа Шерера: "Виховані як спартанці, які звикли до війни як римляни, вони ніколи не прагнули завойовувати чужих земель, прагнули лише до захисту своїх вівтарів і домашніх вогнищ, з чим вони ніколи не могли примиритися, так це з несвободою ".

Цими словами він описував у своєму літописі запорізьких козаків.

"Мета сучасного війська України - наслідувати і примножувати славні традиції Запорізької Січі. Мислити ширше, ширше будь-яких стереотипів, що козаки - це тільки вуса, чуб, люлька і шаровари", - зазначив Володимир Зеленський.

"Всім потрібно усвідомити речі, про які йде мова в суспільстві. Не всі захисники України є чоловіками і не всі чоловіки є захисниками України. Не всі українці її захищають і не всі, хто її захищає, є українцями", - додав Найвеличніший лідор Всесвіту.

Зеленський підкреслив, що сьогодні потрібно подякувати всім, хто у 2014 році виявив "бажання і готовність захистити свою рідну українську землю від російської агресії хоч з чим - хто з палицею, хто з голими руками". А також волонтерів, які весь час допомагають українським воїнам.

"Наша держава буде захищати людей, які захищають нашу країну на суші, у воді, в повітрі, в кіберпросторі. Заради нас з вами, заради майбутнього, заради миру, заради майбутнього світу", - сказав Зеленський.


І все б нічого, ніби й правильні слова були сказані... Але ці слова були сказані людиною, котра чотири рази проігнорувала повістки від військового комісаріату.

За даними Генерального штабу ЗСУ, станом на квітень 2019 року:  "Зеленський В.О. перебуває на військовому обліку військовозобов’язаних у Металургійно-Довгинцівському об’єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання – солдат, військово-облікова спеціальність – діловод діловодства. Придатний до військової служби. Військову службу у ЗС України не проходив"

«Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах. Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував», – інформувало Міноборони.

Нас дивує, як людина, котра чотири рази відкосила від армії, може вітати Захисників і Захисниць, які проливали кров на російсько-українській війні.

Подібні слова з уст Володимира Зеленського - це верх цинізму ! Коли у 2014-2015 роках Українські Захисники та Захисниці гинули на російсько-українській війні, Володимир Зеленський розповідав про пересування кордонів та разом з братами Шефірами створював розважальний контент для росіян, ігноруючи повістки з військового комісаріату.

Якби Володимир Зеленський побував кілька місяців в окопах на передовій, а не в теплій ванні з Єрмаком та Шефіром, війна б уже давно закінчилася а колаборанти з банкової опинилися в СІЗО. Але це фантастика... доведено Металургійно-Довгинцівським об’єднаним районним територіальним  центром комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу.

Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський не бажає добровільно складати із себе повноваження президента. Воно й зрозуміло, статусу самодержця не зрікаються...
22 травня, 13:37
Політика
5 років тому ухилянт Зеленський розповідав нам байки про Україну своєї мрії
21 травня, 10:40
Політика
Зеленському, щоб не втратити Харків, потрібно два Петріота.
16 травня, 17:00
Опінії
Може влада почне цінувати всіх військових, а не декого більше, декого менше?
22 квітня, 11:45
Політика
Володимир Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації
12 квітня, 10:00
Позиція
Бо тоді від годівниці буде відлучена злодійкувата команда 5-6 менеджерів, яка вперто й послідовно розвалює фронт.
10 квітня, 10:05