Зеленський ввів у дію санкції проти компаній ПВК "Вагнер"

ВІЙНА
27.02.2023, 19:52
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

До "чорного списку" ввійшли й члени родини пригожина.

Президент України Володимир Зеленський запровадив санкції проти 164 фізичних та 85 юридичних осіб, пов'язаних із засновником російської приватної військової компанії (ПВК) "Вагнера" євгеном пригожиним, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на DW. Обмеження діятимуть десять років.

Дмитро Уткін позивний
Дмитро Уткін позивний "Вагнер" є реальним лідером ПВК

Згідно з опублікованим указом на сайті Офісу президента, санкції запроваджені, зокрема, й проти членів родини засновника ПВК - Пригожиної Поліни Євгенівни (1992 року народження), Пригожиної Вероніки Євгенівни (2005 року народження), Пригожиної Катерини Сергіївни (1999 року народження). Також у санкційному списку є Дмитро Уткін, якого вважають керівником ПВК (має позивний "Вагнер").

Серед компаній, щодо яких введені обмеження: ТОВ "Конкорд Менеджмент і Консалтінг" (керівна компанія ресторанного холдингу пригожина), "Ритм", "Конкорд М", "Аурум", "Комбінат харчування", "Музей шоколаду", "Магазин купців Єлісеєвих" та інші.

Міністерство закордонних справ України має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, США та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів.

ЄС запроваджує додаткові санкції проти ПВК "Вагнер"

Євросоюз 26 лютого оголосив про додаткові санкції проти ПВК "Вагнер" у зв'язку з "порушеннями прав людини" в Центральноафриканській Республіці (ЦАР), Малі, Судані та Україні.

До "чорного списку" додано 11 фізичних і сім юридичних осіб, пов'язаних із ПВК. Серед них двоє командувачів сил "Групи Вагнера", які "брали активну участь" у захопленні українського міста Соледар у січні 2023 року. Саму ПВК внесли до санкційного списку Євросоюзу в грудні 2021 року.

Тобто Україна вводить санкції проти ПВК яка порушує всі норми ведення бойових дій, знущається з наших військовополонених, та здійснювала захоплення Соледару лише зараз ? На часі настало ? Влада зараз має бути криголамом у сфері прийняття санкцій, опрацьовувати їх та подавати до всіх міжнародних організацій. Просто уявіть, що той самий Уткін, наприклад міг ще учора купляти собі тепловізійний приціл у військторзі Києва, ми звичайно гіперболізуємо, але все ж таки - Ред. Останній Бастіон

Читайте також:
Економіка
Відтепер біржовий курс юань/рубль задаватиме траєкторію для решти валютних пар. А отже, стане орієнтиром для всіх учасників ринку.
16 червня, 07:01
Війна
Московська біржа зупинила торги доларом, євро та гонконгським доларом.
13 червня, 10:25
Світ
Державне утворення Ізраїлі відсторонили від найбільшої у світі виставка озброєнь.
01 червня, 09:05
Політика
Народні обранці північноєвропейської республіки пропонують наслідувати сусідів. Днями в Естонії президент підписав відповідний закон.
31 травня, 14:52
Економіка
Ресурсна федерація московії все ще набиває державний бюджет доходами від продажу вуглеводні. Проте це не триватиме вічно.
14 травня, 20:47
Світ
США заблокували схему, через яку Дерипаска хотів отримати $1,5 млрд
14 травня, 18:53