Зеленський займається девальвацією державних нагород

Опінії
30.08.2022, 18:36
Зеленський займається девальвацією державних нагород
Фото: Facebook

Подібну практику застосовували його попередники – Петро Порошенко, Віктор Янукович, Віктор Ющенко, Леонід Кучам і Леонід Кравчук.

Народний депутат Верховної Ради України

Ні, ми не маємо вдавати, що це нормально. Чи правильно вручати державні нагороди під час війни цивільним? – Безперечно, так!

Адже без надзусиль волонтерів, лікарів, журналістів країні було б значно важче встояти. І без зусиль музикантів, особливо, якщо вони поєднують ще й ролі військових та волонтерів.

Але не забуваймо, що без зусиль військових країна не вистояла б узагалі.

Нагороди важливі. До них могло бути саркастичне ставлення за часів Кравчука й Кучми. Проте і зневажливе – за часів Януковича.

Але після Революції гідності цінність державних нагород злетіла. Бо ставлення до держави змінилося. Що вже казати про час після повномасштабного російського вторгнення.

Так, українські військові воюють не за нагороди. Але багато моїх знайомих військових радіють орденам, бо це єдина подяка від держави, яку вони можуть отримати, і все, що лишається в них опісля. Крім поваги суспільства, поранень і контузій, звісно.

І несправедливість нагород або дратує, або розчаровує. І тому питання: ордени "За заслуги" Усику, Козловському й Пікалову, орден княгині Ольги Могілевській і Тарабаровій – хіба це серйозно?

Читайте також:
Опінії
Зеленський заявив, що Україна втратила 31 тис. бійців. Офіційні дані (українські) російських втрат - 410700 солдатів
26 лютого, 11:05
Політика
Тепер і в нашого Зе є свій «валдайський форум»...
26 лютого, 09:41
Економіка
В Офісі Президента не розуміють: у будь-якому із варіантів законопроєктів про мобілізацію закладено ризик саме для влади. Граблі по-новому!
25 лютого, 14:57
Опінії
Насамперед треба брати на війну тих, хто жодного дня не служив в армії, але лізе у військові справи.
24 лютого, 15:07
Опінії
Зеленський повертається до звичної моделі класичного «Кварталу».
23 лютого, 16:10
Політика
Зеленський передбачає особистосту трагедію для себе після втрати повноважень.
23 лютого, 10:20