Зеленський займається девальвацією державних нагород

Опінії
30.08.2022, 18:36
Зеленський займається девальвацією державних нагород
Фото: Facebook

Подібну практику застосовували його попередники – Петро Порошенко, Віктор Янукович, Віктор Ющенко, Леонід Кучам і Леонід Кравчук.

Народний депутат Верховної Ради України

Ні, ми не маємо вдавати, що це нормально. Чи правильно вручати державні нагороди під час війни цивільним? – Безперечно, так!

Адже без надзусиль волонтерів, лікарів, журналістів країні було б значно важче встояти. І без зусиль музикантів, особливо, якщо вони поєднують ще й ролі військових та волонтерів.

Але не забуваймо, що без зусиль військових країна не вистояла б узагалі.

Нагороди важливі. До них могло бути саркастичне ставлення за часів Кравчука й Кучми. Проте і зневажливе – за часів Януковича.

Але після Революції гідності цінність державних нагород злетіла. Бо ставлення до держави змінилося. Що вже казати про час після повномасштабного російського вторгнення.

Так, українські військові воюють не за нагороди. Але багато моїх знайомих військових радіють орденам, бо це єдина подяка від держави, яку вони можуть отримати, і все, що лишається в них опісля. Крім поваги суспільства, поранень і контузій, звісно.

І несправедливість нагород або дратує, або розчаровує. І тому питання: ордени "За заслуги" Усику, Козловському й Пікалову, орден княгині Ольги Могілевській і Тарабаровій – хіба це серйозно?

Читайте також:
Опінії
Ці «коні» з квартальним огиром на чолі втоплять Україну. І спишуть на переправу.
26 січня, 13:10
Опінії
Президент Зеленський підписав закон № 8271 про посилення кримінальної відповідальності військовослужбовців за невиконання наказів
26 січня, 11:25
Політика
А коли звільняться сам Зеленський, Єрмак та Татаров ?
24 січня, 09:55
Опінії
До повномасштабного вторгнення його партнером був і кум путіна Віктор Медведчук
23 січня, 15:10
Політика
Після призначення послом, понад 3 тижні тому, Олеся Ілащук досі не відбула до Болгарії
19 січня, 14:15
Опінії
Так що, пробачати й «героям» усе, ними накосячене? Бо не втекли?
18 січня, 14:35