Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля

Опінії
23 травня, 21:10
Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля

23 травня в Україні відзначають День Героїв і День Морської Піхоти. Показовою є сьогоднішня піар-акція від (п)резидента Голобородька.

Громадсько-політичний діяч і політолог

Звісно ж і по нині Володимир Зеленський не вибачився перед рідними морського піхотинця Ярослава Журавля. Його він заборонив рятувати й прирік на довгу смерть упродовж 4 днів і ночей.

Бо ж вєрховний тоді із пуйлом домовлявся про своє рекламне "велике перемир'я". (Під час того "перемир'я" наших бійців гинуло не менше, ніж у такі ж часи в попередні роки, а деколи й більше).

А рятувальна операція – це бойовий вихід, можливі перестрілки, артилерійське прикриття. Це все особисто Зеленський заборонив у ті дні.

Ми зараз пробуємо уявити, скільки людських життів обірвалося через те, що 4-разовий ухильник ліз зі своїми наказами до військових. Він вимагав точних планів, що одразу ж передавалися у рашистський генштаб, вимагав відведень, розміновувань, утримування недоречних позицій чи відмови від необхідних операцій...

А тут він особисто віддав наказ убити українського бійця!

Тільки розголос та реєстрація петиції про нагородження Ярослава Журавля змусили 5 серпня 2020 року нагородити морпіха посмертно орденом "За мужність" III ступеня. А ще суд два й пів року тому змусив ДБР відкрити провадження за заявою батька загиблого проти отого вєрховнава, але звісно ж, безрезультатно.

Сьогодні ж Зеленський вручав нагороди морпіхам і, як пише підконтрольна преса, – на фронті; цікавий трохи фронт, де так тихо. Хоча, місця, де перебуває особа Зеленського з Єрмаком – найбезпечніші в Україні.

Патрушев Оманських домовленостей дотримується й від Зеленського очікує взаємности. Для захисників хіба одна користь – пів дня відпочити від нескінченних обстрілів.

Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля_1
Читайте також:
Кримінал
Печерський районний суд міста Києва зобов'язав ДБР розпочати досудове розслідування щодо державної зради Зеленського
12:10
Опінії
А після повномасштабного вторгнення рф - разом з родинами ці "нескорені" Авакова перейшли на бік окупанта
25 травня, 14:12
Кримінал
Для маскування незаконної діяльності зловмисники задіяли афілійовану фірму на території однієї з європейських країн
23 травня, 14:05
Опінії
Це одна із статей звинувачення проти Зеленського та міністра оборони Андрія Тарана щодо свідомого роззброєння України в інтересах рф
19 травня, 09:05
Опінії
Баканов ніколи не володів реальною обстановкою, бо весь був обсажений російськими агентами
07 травня, 13:25
Політика
На його місці зараз повинні сидіти зеленський, єрмак, татаров, баканов, наумов, кулініч та інші арахамії.
27 квітня, 15:10