Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля

Опінії
23 травня, 21:10
Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля

23 травня в Україні відзначають День Героїв і День Морської Піхоти. Показовою є сьогоднішня піар-акція від (п)резидента Голобородька.

Громадсько-політичний діяч і політолог

Звісно ж і по нині Володимир Зеленський не вибачився перед рідними морського піхотинця Ярослава Журавля. Його він заборонив рятувати й прирік на довгу смерть упродовж 4 днів і ночей.

Бо ж вєрховний тоді із пуйлом домовлявся про своє рекламне "велике перемир'я". (Під час того "перемир'я" наших бійців гинуло не менше, ніж у такі ж часи в попередні роки, а деколи й більше).

А рятувальна операція – це бойовий вихід, можливі перестрілки, артилерійське прикриття. Це все особисто Зеленський заборонив у ті дні.

Ми зараз пробуємо уявити, скільки людських життів обірвалося через те, що 4-разовий ухильник ліз зі своїми наказами до військових. Він вимагав точних планів, що одразу ж передавалися у рашистський генштаб, вимагав відведень, розміновувань, утримування недоречних позицій чи відмови від необхідних операцій...

А тут він особисто віддав наказ убити українського бійця!

Тільки розголос та реєстрація петиції про нагородження Ярослава Журавля змусили 5 серпня 2020 року нагородити морпіха посмертно орденом "За мужність" III ступеня. А ще суд два й пів року тому змусив ДБР відкрити провадження за заявою батька загиблого проти отого вєрховнава, але звісно ж, безрезультатно.

Сьогодні ж Зеленський вручав нагороди морпіхам і, як пише підконтрольна преса, – на фронті; цікавий трохи фронт, де так тихо. Хоча, місця, де перебуває особа Зеленського з Єрмаком – найбезпечніші в Україні.

Патрушев Оманських домовленостей дотримується й від Зеленського очікує взаємности. Для захисників хіба одна користь – пів дня відпочити від нескінченних обстрілів.

Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля_1
Читайте також:
Позиція
Єрмак і Зеленський хочуть перекласти відповідальність за здачу південних областей України на військових.
25 вересня, 15:55
Політика
Ексочільника Херсонської ОВА Геннадія Лагуту довели до самогубства, він прийняв смертельну дозу пігулок.
17 вересня, 15:48
Кримінал
За матеріалами СБУ Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді
15 вересня, 22:00
Кримінал
Шуфрич виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича. Санкція статті передбачає до 15 років ув'язнення.
15 вересня, 15:02
Війна
Під час нічної атаки на бухту тимчасово окупованого Севастополя знову були перебої в роботі Starlink
13 вересня, 13:34
Блоги
Хто з іноземців приїде захищати Україну, якщо так показово стратили захисника в тилу?
12 вересня, 10:22