Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля

Опінії
23.05.2023, 21:10
Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля

23 травня в Україні відзначають День Героїв і День Морської Піхоти. Показовою є сьогоднішня піар-акція від (п)резидента Голобородька.

Громадсько-політичний діяч і політолог

Звісно ж і по нині Володимир Зеленський не вибачився перед рідними морського піхотинця Ярослава Журавля. Його він заборонив рятувати й прирік на довгу смерть упродовж 4 днів і ночей.

Бо ж вєрховний тоді із пуйлом домовлявся про своє рекламне "велике перемир'я". (Під час того "перемир'я" наших бійців гинуло не менше, ніж у такі ж часи в попередні роки, а деколи й більше).

А рятувальна операція – це бойовий вихід, можливі перестрілки, артилерійське прикриття. Це все особисто Зеленський заборонив у ті дні.

Ми зараз пробуємо уявити, скільки людських життів обірвалося через те, що 4-разовий ухильник ліз зі своїми наказами до військових. Він вимагав точних планів, що одразу ж передавалися у рашистський генштаб, вимагав відведень, розміновувань, утримування недоречних позицій чи відмови від необхідних операцій...

А тут він особисто віддав наказ убити українського бійця!

Тільки розголос та реєстрація петиції про нагородження Ярослава Журавля змусили 5 серпня 2020 року нагородити морпіха посмертно орденом "За мужність" III ступеня. А ще суд два й пів року тому змусив ДБР відкрити провадження за заявою батька загиблого проти отого вєрховнава, але звісно ж, безрезультатно.

Сьогодні ж Зеленський вручав нагороди морпіхам і, як пише підконтрольна преса, – на фронті; цікавий трохи фронт, де так тихо. Хоча, місця, де перебуває особа Зеленського з Єрмаком – найбезпечніші в Україні.

Патрушев Оманських домовленостей дотримується й від Зеленського очікує взаємности. Для захисників хіба одна користь – пів дня відпочити від нескінченних обстрілів.

Зеленський знехтував пам'яттю полеглого морпіха Журавля_1
Читайте також:
Опінії
Час знімати локшину з вух і ставити ультиматуми ЗЕрежиму
вчора, 16:42
Опінії
Харчові продукти невдовзі здорожчають для пересічних українців. Бідні продовжать зубожіти, а багаті збагачуватися.
19 липня, 13:42
Кримінал
Наразі зрадник Олександр Пономарьов утримується у слідчому ізоляторі.
15 липня, 17:23
Опінії
6 липня Зеленський перекинув пускові установки Patriot до Одещини. Там їх знищили росіяни.
13 липня, 11:05
Війна
Наближені до влади блазні використовують громадян у власних меркантильних цілях. Доля народу та України їм цілковито байдужа.
07 липня, 14:53
Опінії
Усе він веде до нових «Мінських перемовин» які так критикував.
01 липня, 16:04